Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik a kedvenc Red Hot...

Melyik a kedvenc Red Hot Chili Peppers számotok?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok, hogy kinek melyik szám, és ha van ,akkor album a kedvence :D

És írjanak ide RHCP rajongók! :)



2012. okt. 2. 20:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Aeroplane.*-*

By The Way

Snow

Otherside

2013. dec. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:

Under the Bridge

Can't stop

Zephyr song

By the way

Don't forget me

Snow

Around the World

Californication nem maradhat ki persze xD

2015. febr. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Under the Bridge
2015. febr. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

Én a Chiliéket a The Zephyr Song által ismertem meg, ezt a számot, valamint a Californication-t kezdetektől fogva nagyon szerettem, valamint még a Look Around-dal is jóban voltunk, de első hallásra egyik sem volt szerelem nekem.

Úgy egy évre "félretettem" az egész bandát, majd egy idő után eszembe jutott, hogy megpróbálkozom velük. És ebből is látszik, hogy mennyire változik az ember ízlése: rögtön "Első hallásra szerelem" lett.

Mai napig is örök kedvenc nekem a The Zephyr Song és a Californication, de azóta rengeteg albumukat és számukat ronyosra hallgattam, a nagy favorit nekem a Wet Sand, de most, ahogyan végiggondolom, melyik számukat szeretem még, nem tudok választani. A legújabb számuk, a Dark Necessities nagy meglepetés volt, a zongora valami fantasztikusan megfűszerezi az egészet, és hát a basszgitár... Flea a mai napig űzi rendesen :)

Szóval, ha azt kellene mondanom, hogy per pillanat mi a kedvencem, akkor ezt a számot mondanám, mert eszméletlenül fantasztikusra sikeredett szerintem.

De naponta változó stílusomnak, és a júniusban megjelenő The Getaway albumnak köszönhetően bármelyik pillanatban egy új kedvencem lehet :)

Ami biztos, az az, hogy a Red Hot örök, és már alig várom, hogy mehessek a Budapesti koncertjükre ♡

2016. máj. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
abszolút a Dosed
2016. jún. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Can't stop, meg amúgy egy csomó másik :)
2016. jún. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!