Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nektek van olyan énekes/banda...

Allie kérdése:

Nektek van olyan énekes/banda amit ti szerettek, de a környezetedben élők általában nem ismeri/k?

Figyelt kérdés
Leírnátok, hogy kit/kiket szerettek, és hogy miért? Mindenre kíváncsi vagyok! Előre is köszi! :)

2012. okt. 2. 15:58
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

Persze nem is egy :) A szövegeik szoktak meg fogni. :)

Tyler Hilton, Bethany Joy Galeotti, Tyler James....és még sorolhatnám egy jó ideig.

2012. okt. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Sonic Syndicate, Téveszme, Dalriada, Deathstars, Kötelező Közhelyek, The Unguided, Unsun, Sirenia, Zebrahead, Alvin és a mókusok, Serj Tankian.


Környezetemben mindenki csak a tv-ben is elhangzó hülyeségeket hallgatja. Nem azt mondom, hogy mindenki rockot, metált és ilyesmit hallgasson, de biztosan találni értelmes, egyedi zenéket is...

2012. okt. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

Adam Tyler. Sajnos hazánkban nem olyan ismert.

Szeretem, mert tetszik a hangja, a stílusa, a zenéje. Ő lehetne Adam Lambert és Lady Gaga szerelemgyereke is :)

2012. okt. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az egyetlen olyan együttes, népi motívumokkal tűzdelt zenét játszik, mégis szeretem: a Folk Error. Még nem találkoztam senkivel, aki ismerte volna őket azelőtt. A Baroness is az egyik kedvenc bandám, őket sem ismeri senki. Sokan Mo.-on azt sem tudják, ki az a Yonderboi, pedig szerintem ő nyomja a legjobb elektronikus zenét itthon. Imádom a Neue Deutsche Harte stílust, de a Rammsteinon kívül nemigen ismer a többség több, a műfajban alkotó együttest. Pedig ott a Megaherz vagy az Eisbrecher, nagyon szeretem mindkettőt:) Ennyi ugrott most be.
2012. okt. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Rengeteg ilyen van. Egyre többen csak a divatzenét szeretik és ismerik :/


Rock: A Perfect Circle, 10 Years, Brand New, Circa Survive, The Butterfly Effect, Hollywood Undead, Manchester Orchestra, White Lies.

+ Papa Roach, SOAD, Serj Tankian, The Offspring, Billy Talent, Avenged Sevenfold. Ezek szerintem híresebbek azért, de sok ismerősöm őket sem ismeri.


Pop: Gavin DeGraw, Hurts, Agnes Obel, Priscilla Ahn, Zee Avi, Tegan & Sara, The Fray, The XX.


A kedvenc műfajom a trance, na, ott szinte semmi előadót nem ismer egyik ismerősöm sem, csak a 3-4 híresebbet (ATB, Armin, Paul van Dyk, Tiesto). Pedig a leggyönyörűbb elektronikus zene szerintem!

Pár előadó: Eco, Above & Beyond, Arnej, Ashley Wallbridge, BT, Chicane, Cosmic Gate, Dennis Sheperd, Mike Foyle, Roger Shah, Markus Schulz, Super8 & Tab, The Blizzard, Omnia, Susana, Emma Hewitt, Tydi.

2012. okt. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Curren$y, Wiz Khalifa, Smoke DZA, Valete, NTS, Papa Reto, Expeao, Daddy Yankee, J Alvarez, J Holiday, Novy y Jory, Angel y Khriz, J King y Maximan, Aventura, Domenic Martinez, Farruko...

Tudnám még folytatni.

2012. okt. 3. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Forever the Sickest Kids, max az osztálytársaim, és a közeli ismerőseim ismerik, mert megismertettem velük, nem divatzenét játtszanak, ők a kedvenceim :D
2012. okt. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Opeth, Katatonia, Thy Catafalque fanokkal sosem találkoztam még :D
2012. okt. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon Köszönök Minden Választ! Ment a zöld kéz mindenkinek! :))
2012. okt. 3. 18:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!