Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan lehet bejutni egy...

Hogyan lehet bejutni egy koncertre dj-ként?

Figyelt kérdés

Tehát egy nagyobb rendezvényre, mint például Magyarországon a Volt fesztivál.


Van nagyon sok saját zeném, van DJ felszerelésem, producer-kedek itthon, magamnak. Pl. FL studio-val. A zenéim Afrojack stílusúak.


De megszeretném mutatni az embereknek a zenémet, ezért érdekel, hogy egy ilyen rendezvényre hogyan lehet bejutni?


Semmi tapasztalatom ezzel kapcsolatban. Mindent itthon, saját magam szoktam csinálni, de félre értés ne essék, tényleg jól értek hozzá, úgy alapjában véve.


Szóval mivel saját zenéim vannak, így licens-re sincs szükség, beszélek angolul is.


Szerintetek?


2012. szept. 30. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Előbb végig kell csinálnod a gagyibb részét, lépj fel kisebb lepukkant helyeken ingyen, hátha felfedez valaki.
2012. szept. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Hát az ilyen nagyobb rendezvènyekre leginkább úgy, hogy meghívnak. Egyebként az elsõ jól mondja.
2012. szept. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen, erre én is gondoltam. És ilyen helyekre hogyan lehet bejutni? Ismerősök/barátok alapján, vagy beszélek a club/hely vezetőjével?


Mert ha már egyszer sikerülne fellépnem valahol, onnantól fogva el tudnék indulni.

2012. szept. 30. 21:51
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, bemész és megmondod, hogy szívesen zenélnél.
2012. szept. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem, és ehhez nem kellene valamilyen vizsga vagy végzettség, hogy tudjak zenélni? Elvégre teljesen saját zenéket játszok, sehol nem tudnának belekötni, semmilyen jogszabálysértéssel kifolyólag.
2012. okt. 1. 20:39
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem, így semmi nem kell hozzá. Egy ismerősömnek még licensze is van, de nagyon béna, semmi hallása, semmi ritmusérzéke, mégis rezidens lett egy vidéki diszkóban...
2012. okt. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, de a licensz nem ahhoz kellene, hogy fel tudjak lépni? Hogy engedjék, hogy fellépjek? Vagy erről dönthet a club vezetője?
2012. okt. 1. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!