Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik zenében van valami...

Melyik zenében van valami ilyesmi? "Óll ví lívz ögráund" / "All we lives aground"?

Figyelt kérdés

Régi zene, angol, lehet, hogy kórus is van benne. Szerintem van valami olyasmi. Lassú szám. Kicsit ilyen borongós hangulatú..


Előre is köszi, annak aki megmondja!:)



2012. szept. 29. 02:42
 1/6 A kérdező kommentje:

Azt hiszem, vannak benne gyorsabb részek is, és az "óll ví lívz ögráund" mintha rögtön begyorsulna, és ilyen jönne még, hogy:


"türüpp tüttümm passion" (pessön)

2012. szept. 29. 15:09
 2/6 A kérdező kommentje:
ja de és az halandzsa amit odaírtam, mert nem tudom, hogy van, de a magánhangzók így vannak!! ^^
2012. szept. 29. 15:10
 3/6 Mazsola88 válasza:
ha google ba beírod hogy all we lives aground lyr, úgy kidobál címeket, ott keress, szerintem hamar meglesz.
2012. szept. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Azt hittem, választ írsz! -.- :D Persze, fogom én is keresni, de aki rögtön tudja, hadd írja már be! Mert azért tényleg van egy pár esélyes dal... És nem is vagyok biztos benne, hogy így van, szóval... :S


Aki tudja azért légyszi írja meg!! :)

2012. szept. 29. 18:57
 5/6 A kérdező kommentje:
2012. dec. 25. 20:12
 6/6 A kérdező kommentje:

MEGVAN!!:))


The Mamas and the Papas - California Dreamin'

2013. jan. 4. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!