Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik zene ez? "Szepör in...

Melyik zene ez? "Szepör in the sun, round and round. We are that together nana nana na. Na na na. " (több info alább)

Figyelt kérdés
Valami ilyesmi, a többi is halandzsa, régi angol szám, nő énekli, pop, és ilyen kellemes, kicsit lassabb szám.

2012. szept. 29. 01:15
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

jaj! Mami! most lett meg!!


Belinda Carlisle - Circle In The Sand

2012. szept. 29. 01:19
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

:DDDD Szepör in the sun - Circle in the stand


Zseniális!!! Bikicsunáj 2.


De ide is befér :)

[link]

2012. szept. 29. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Stand = Sand (elírtam bocsi)
2012. szept. 29. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Ez aranyos, köszönöm:) Ennyi rémlett belőle, aztán még kísérletezgettem, aztán kidobta:) Tudod Te, milyen rég hallottam? :D Nosztalgiaszám, ember! Na de most már meg lett ám hallgatva, és annyira jóóó <3
2012. szept. 29. 01:27
 5/16 anonim ***** válasza:

Váá, ez az! :))

Képzeljétek, tavaly május óta én is ennek a számnak a címét kerestem, és most megvan! :)

Nagyon szép, különleges hangulatba ringató dal ez. Én is imádom.

2013. márc. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ja és az lemaradt, h. köszi szépen a kérdezőnek. :))
2013. márc. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Szívesen:D:D

;)

2013. márc. 3. 19:01
 8/16 A kérdező kommentje:
Hallgasd meg Tőle a La Lunát is!:):)
2013. márc. 3. 19:04
 9/16 anonim ***** válasza:

Köszi a tippet, a Circle után meghallgattam a La Lunát és a Heaven is a place on earth-öt is, és le vagyok nyűgözve teljesen. Persze ezeket a számokat én már régen is hallottam rádiókban, csak azt nem tudtam, hogy 1 énekescsajhoz fűződnek.

Abban az időben, amikor ezeket felvették, még létezett igényes popzene. Ezeket a dalokat szerintem még 50 év múlva is játszani fogják. Belinda rulez! :)) Ja amúgy rákerestem Googlen, és találtam egy cikket, amiben nagy örömömre azt írták, hogy ő még manapság is koncertező, aktív előadó! Én egyszer szívesen meghallgatnám élőben is.

2013. márc. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Én is!!:) Viszont az a Heaven-ös nem ismerős, mindjárt rákeresek:)
2013. márc. 3. 20:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!