Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » SOS! Tudnátok segíteni?...

SOS! Tudnátok segíteni? Énektanárt keresek a 13. kerület Váci út környékén.34 éves nő vagyok, aki korábban egy stúdióban énekelt, de lakhelyváltás és egyéb okok miatt abbahagyta. R

Figyelt kérdés
Ragadt rám muzikalitás és kitartás. Bár mindig csak hallás után énekeltem, arra szántam el magam, hogy megtanulok profin énekelni, mert régi álmom ez.Keresek egy olyan türelmes és jó lelkű embert, aki megtanítana énekelni. Heti 1-2 alkalommal. Van egy kislányom és mellette nem szeretném azért feladni az álmaimat, sőt! Tőle heti 2x az esti, délutáni órákban el tudok szabadulni, míg édesapja vigyázna rá. Alt hangom van.

2012. szept. 26. 15:08
 1/1 anonim válasza:

Szia!


Én egy fiatal énektanár vagy, aki évek óta tanít. Ha még mindig tanárt keresel, akkor írj nekem bátran. (judit0075@gmail.com) 7. kerületben a Murányi utcában lakom. Hétköznap 6tól, szombaton egész nap van lehetőség hozzám jönni. Bővebben emailben meg tudjuk beszélni.

2012. okt. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!