Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyek a nyár legújabb slágere...

Melyek a nyár legújabb slágerei? [alul a zenei stílusom]

Figyelt kérdés
Nagyjából otthon vagyok a dalok terén, mindenem a zene...de egy ideje le vagyok ragadva 1-2 zenénél amiket ugyan szeretek de már unok...viszont nem szeretném magam égetni olyan zenékkel amik ugyan tetszenek de 1000 évesek...kedvenceim: Miley Cyrus, Jonas Brothers, Britney is elmegy...meg tudnátok mondani, hogy melyek a legújabb zenék a pop kategóriában...? (vagy vmi hasonló)
2009. aug. 2. 21:28
 1/10 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=NW40rfp7aoQ


ez nem tudom tetszik, de én ezt hallgatom három napja éjjel-nappal :D


20/L

2009. aug. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
21:16 20/Lnak üzenem. Nem mindig a friss a jó. A 60as 70es évek zenéje sokkal jobb, mint a maiak. És a 80as évek elejétől a Depeche Mode a mai napig sok fiatalt megbolondít. :D
2009. aug. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Íhhh, énis beleszerettem ebbe a számba, ha nem hallom is ez jár a fejemben :D De szerintem nézz szét a régebbi számok között is, vannak nagyonjók, pl. Basement jaxx-good luck, youtubeon egész csapat magyart hozott össze a szám :)
2009. aug. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszíí nektek...szeretem a retro zenéket is...de félek hogy kiröhögnek ha olyat hallgatok...mégegyszer köszönöm :-D
2009. aug. 3. 15:36
 5/10 anonim ***** válasza:
Istenem.... ettől kapok agyvérzést... égetni magadat régebbi zenékkel.. Egy zenénél nem az számít hogy, régi-e vagy új, hanem hogy neked tetszen és jó legyen.
2009. aug. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

metro station - shake it

lady gaga összes :P

hsm X)

2009. aug. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
agyvérzéses kommentelő: háát akk köszi nem kell a segítséged...utolsó pedig: Lady Gaga örök best, Metro Station pedig köszi, meghallgattam és tényleg szupíí.
2009. aug. 5. 21:40
 8/10 anonim ***** válasza:

Miley Cyrus:Party the USA

Lada Gaga összes

Lola:Féktelen éj

Tóth Gabi:Mi a szívemen a számon,Salalla,Érte megérte

2009. dec. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kesha - Tik tok
2010. márc. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

kesha tik tok

selena gomez: naturally vagy mi a here XD

2010. ápr. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!