Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mennyit ér egy Harley Benton...

Mennyit ér egy Harley Benton 27 Wattos Gitár erősítő?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy eladnék egyet, de nem tudom, hogy mennyiért lehetne.

2012. szept. 24. 16:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán 10e Ft.
2012. szept. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
15e -t simán elkérhetsz ha műszakilag és esztétikailag is hibátlan, és van benne tiszta/torzított csatorna.
2012. szept. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

elkérhetsz 15öt, ha van kitől:))

én egy 20wattosat árultam, reménykedtem, hogy tizesért elmegy, erre írt valaki, hogy hogyhogy ilyen nagyon olcsó, biztos hibás.. pedig én tényleg azt hittem, hogy még én járok jól, ha tizesért elmegy. Szerintem ha találsz rá olyan embert, 12-13ezer reális

2012. szept. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azért írtam 10-et. mert rákerestem és láttam olyan hirdetést, ahol 10-ért árulta valaki.

Feltételezem, mindeki körülné, hogy mi a legolcsóbb ajánlat, amennyiért megkapható, és majd hülye lenne drágábban megvenni, ha van olcsóbb is.

Egy esetben fordulhat elő szerintem, ha mondjuk helyileg az olcsóbb túl messze van.

2012. szept. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az úgy jó, csak vennék meg.. :D
2012. szept. 25. 14:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!