Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ha a 15W-s Marshall kombómat...

Mathew555 kérdése:

Ha a 15W-s Marshall kombómat kitekerem fullra hangzásban, nem lesz baja?

Figyelt kérdés
Marshall mg15cfx kombót használok, most fogjuk elkezdeni a bandával a gyakorlást, de picit féltem... bár van rá 3 év garancia, de nem lesz baja, ha a volume-t és a master-t is feltolom elég magasra?

2012. szept. 23. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:
miért lenne?... semmi baja nem lessz... de a hangzás minősége sokkal roszabb lessz mint halkan. de nem maradandó azaz ha leveszed a hangot akkor jó.. de hangosan torzít
2012. szept. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gondoltam szólok előre, de ahhoz, hogy te a dob mellett valami hangerőt is szolgáltassál, legalább 100 watt kéne, 15 wattal max a szobádban tudsz gyakorolni.
2012. szept. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Eleget játszottam 50W-os kombóval együttesben (Laney Hardcore HC50) és szólt rendesen. Nem muszáj 100W. Persze attól is függ, milyen zene.
2012. szept. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Baja (elvileg) nem lesz, de egyrészt ocsmány, dinamikátlan porszívó hangja lesz, másrészt meg még így sem lehet majd belőle semmit sem hallani.
2012. szept. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tranzisztoros erősítők jól szokták bírni az ilyet. Közel sem olyan kényesek mint egy csöves, de valószínűleg hosszútávon jóval hamarabb tönkremennek így, mint rendes használat mellett. Nem igazán szabadna mindent maxra tekerve használni semmilyen erősítőt. Amúgy meg próbáljátok ki! egy alkalomból tuti nem lesz baja. Majd kiderül mekkorát szól a többi hangszer mellett, de keményebb zenékhez kevés lesz a 15watt dob mellett. Pl: Ezzel ellentétben bluesnál, jazz-nél meg az ilyen "halkabb" zenéknél elég lehet.
2012. szept. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!