Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Fog turnézni a Black Veil...

Fog turnézni a Black Veil Brides úgy hogy M. o-ra is benéznek? Elvileg télen ugye igaz?

Figyelt kérdés
Most hallottam hogy a Black Veil Brides elment stúdiózni felvették az összes számot és már folynak az utómunkálatok de azt írták hogy max januárban indulnak turnéra de nem is értem/értjük (sokan) hogy miért kell több idő az utómunkálatokra mint a felvételre...
2012. szept. 23. 10:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de remélem hogy igaz :D nézegesd a facebookos oldalukat, meg a hivatalos oldalukat id :) :D
2012. szept. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
én is remélem...:||
2012. szept. 27. 22:24
 3/11 A kérdező kommentje:
és a dedikálás az hogy működik? koncert előtt vagy után?
2012. szept. 29. 13:38
 4/11 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom.. Szerintem utána lesz..bár van akik előtte adnak.. De gyakorolj futni a tömeg között hogy te legyél az első :D
2012. szept. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
hát..szerencsémre váljon vékony és kicsi vagyok furakodni így könnyebb de ha pl. előttem állnak(amikor már előre kerültem) tuti meg nem tudok szólalni Angolul...makogok egy kicsit xddd gondolom nem én vagyok egyedül ezzel......;))
2012. okt. 5. 22:54
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát gondolom nem :D majd kiabáld a nevüket legalább, ha angolul nem tudsz annyira xD :D
2012. okt. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
tudni tudok angolul már jó pár éve tanulok de úgy értettem hogy az izgalomtól meg attól a ténytől hogy látom Őket nem hiszem hogy kinyögök egy értelmes mondatot xddd
2012. okt. 11. 21:18
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát biztos. :D xdd majd csak sikítani tudsz, vagy fütyülni, vagy wuuuuhuuu xdddd xD.....
2012. okt. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
jaham :33 xdd de hát most na...gondolom nem csak én fogok vinnyogni mint egy elmebeteg...:))
2012. okt. 19. 11:49
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát, nem hinném h csak te xddd gondolom, jó soksn lesznek ilyenek :DD sőt még őrültebbek is xdd amugy ha már itt irkálunk, akkor, mértnem privátba? :D xddddd
2012. okt. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!