Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen zenei műfajokat szerett...

Milyen zenei műfajokat szerettek és milyet nem?

Figyelt kérdés

Kort és nemet is írjatok kérlek!

Nekem:

Szeretem: electro house / complextro, drumstep, DnB, dubstep, EDM, trance

Amit nem szeretek: rap, hip-hop, cigányzene -.-, minimal



2012. szept. 19. 19:00
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Én a rappet és minimalt is utálom. Kihalt zene. Csak az életkedvemet veszi el. Ugyanakkor ha meghallgatok egy fantasztikus, új complextrot vagy valami effélét, máris jobb kedvem lesz. TwoThirds zenéitől pedig teljesen meg tudok nyugodni.
2012. szept. 20. 23:34
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem: metal (nem az összes műfaját), rock, jazz, komolyzene (ebbe természetesen beletartozik az opera is), pszichedelikus/kikapcsolódós zene (nevezhetjük bárminek, ambient, space rock akármi, én egyszerűen csak kikapcsolódós zenének hívom).


Nem szeretem:


Funeral doom metal - unalmas zene, f.s ének, és mindez 15-20 percen keresztül... az unalom tetőpontja. A Thergothon zenekart szeretem, mert ők az úttörők, a többit nem.


Rap - nem tartom művészetnek azt, hogy valaki monoton zenére rizsázik. Régen szerettem ezt a műfajt (természetesen az amcsi képviselőit), most már nem bírom hallgatni. Újból elismétlem: vannak jó képviselői (pl. A Tribe Called Quest vagy az Outkast), de nagyrészt nem jön be.


Country - engem szimplán idegesít. Megértem, hogy ez az amerikaiak népzenéje, de akkor maradjon meg nekik.


Gótikus metal: nem az én stílusom. Ez az egyik olyan zenei műfaj, amelynek egyik képviselőjét sem szeretem.


Népzene - megint: nem az én stílusom.


Mulatós zene - kell ennél többet mondanom? Undorító az egész. Szerintem.


Glam metal - ez nekem nagyon nem metal.


Metalcore - szerintem nem kell megmagyarázni.


Deathcore - szerintem ezt sem.


Grindcore - úgyszintén.


Dubstep - nem tartom semmire. Mosógépzaj, úgy szoktam hívni.


És természetesen a popzene. Legalábbis a modern. Régen azért volt ritmusa, dallama. A régi popzenék között is voltak sz.rok, természetesen, de azért a régi akkor is egymilliószor jobb, mint a mostani.


Zenei műfajok, amely iránt semleges vagyok:


Doom metal - régen szerettem, most már nem, de az alapabb együttesekkel elvagyok, ha olyan kedvem van


Elektronikus zene - nagyon változó. Vannak igényes képviselői. A tucc-tucc és a hasonlók persze más kategória...annak ellenére azzal is el tudok lenni.


Egyházi zene - nem szeretem, de ha szól a rádióban (Bartók Rádió pl.), akkor meghallgatom.


Kb ennyi. Ezek a véleményeim. Ha lepontozgattok, az sem zavar. Ezek csak az én véleményeim. Mindenki mást hallgat, mindenkinek más az ízlése. Így mindenki véleményét tiszteletben tartom.

2019. ápr. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!