Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Magyarországon miért nem...

Magyarországon miért nem kedvelt műfaj a trance?

Figyelt kérdés
2009. júl. 31. 10:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Én például azt sem tudom mi az a trance!
2009. júl. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%
mert a médiahulladékoktól esnek transzba, és nem a jóféle zenéktől... mondjuk jó kérdés, hogy mit sorolsz oda. Pl. szerintem Infected Mushroom, Astral Projection belefér, te mit értesz trance alatt?
2009. júl. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne kedvelt?Annyi amolyan underground club van,ahol csak trance-t nyomnak,mint égen a csillag!
2009. aug. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
sehol nem az már.
2009. aug. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
mer Mo. 1 elmaradott szar hely (mindenben), és csak a mainstream szarok a nyerők -.-'''
2009. aug. 4. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

hát akkora megarave dnb partikon voltam Bp-n, hogy besz.rsz :D

még dubstep bulik is vannak, pedig ez az a zene amit itthon tényleg kevesen ismernek. vannak underground hatalmas bulik, csak meg kell találni őket. pont így a jó. ha a viva tv nyomatná ezeket a zenéket, amik kb az életemet jelentik, eléggé rosszul érintene...

2009. aug. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
dehogy is nem kedvelt müfaj! csak a zenéhez nem érte divat diszkósok nem szeretik...
2010. aug. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
azért mert a sok k.csög "menő" gyerek a b.zi house-t szereti, mert azt hiszik, hogy a drogos zene menő... a house-ból egyetlen normálisabb alműfaj van, a progressive house, a többi egy rakás sz.r ...
2011. jan. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!