Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Keresek egy spanyol latin...

Keresek egy spanyol latin zenét már régóta! Jártas valaki ebben?

Figyelt kérdés
régebbi zene és elég gyakran hallani rádióban, pl. tescoban is a rádióban gyakran megy. nagyon sok helyen hallottam már. de nem tudom mi a címe vagy hogy ki énekli. Van itt valaki aki jól ismeri a latin zenéket főleg a régebbieket? egy latin klubban hallottam először egy számot külföldön és ott pl. még ez a szám is ment: Besame besame mucho. Az amit én keresek egy kicsit ritmusosabb dallamosabb és nő énekli.

2012. szept. 15. 18:38
 1/6 A kérdező kommentje:
bocs pasi énekel benne, a refrént énekli mindig a csaj ilyen magasabb hangon és az ilyen lassabb rész. amikor a pasi énekel az ilyen tempósabb pörgösebb.
2012. szept. 15. 18:54
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg valami szövegrészletet nem tudsz belőle, a refrént, vagy valamit, akár fonetikusan is? :)
2012. szept. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek régebbi latin zenéket, de ez így kevés. Ahogy előttem mondták, kellene belőle valami szövegrészlet. Ha sok helyen hallottad, akkor valamelyik népszerű előadó lehet, nem lesz nehéz szerintem, mert latin énekes(nő)ből eléggé kevés van, akinek játsszák a számait a rádióban nálunk.
2012. szept. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát nem nagyon tudok :( a refrénben énekel a csaj ilyen eléggé magas hangon, és ez egy lassabb rész, majd eztán jön a tempósabb rész amit pasi énekel. De tényleg nagyon gyakori, égő is hogy nem tudom, de pl. a tescoba ha bementem már sokszor hallottam, meg hát a rádióban is :) a csaj a lassabb részben valami ilyen szavakat énekel kicsit úgy "elhúzva": besamooo "nanana" szempre...dez it dis corazon.....besamooo..... ne nevessetek ki, de valami ilyensmi a "nanana" azért van mert ott nem tudom mit énekel...:)
2012. szept. 16. 09:57
 5/6 anonim ***** válasza:
2012. szept. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi!!!!! Ez az erre gondoltam! :)))
2012. szept. 16. 14:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!