Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik a Linkin Park legjobb...

Melyik a Linkin Park legjobb albuma szerintetek?

Figyelt kérdés
a Living Things-en kívül.

2012. szept. 15. 14:07
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
A régebbiek még jók voltak, de annyira nem tudom.. Van pár jó számuk, de ennyi.. Mért a Living Things-en kívül?
2012. szept. 16. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Minutes to Midnight. Az 5 kedvenc albumok közt van!
2012. szept. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 ~Alina22_* ***** válasza:

Imádom minden albumukat. A top hármam;

1. Meteora

2. Living Things

3. Hybrid Theory :))

2012. szept. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Azért azon kívül mert az már megvan:)
2012. szept. 17. 15:42
 5/8 anonim ***** válasza:
Magasan a Hybrid Theory :) !. A Meteora is fasza, a Minutes to Midnight nem valami jó. Ha befogadsz egy teljesen más hangzást, akkor a Thousands of Suns is be fog jönni.
2012. szept. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
Egy értelműen a hybrid theory a livingt things egy szar még a meteora is király de ez a kettő hallgass már meg egy papercutot egy place for my head-et egy lying from yout egy from the inside-ot meg egy szémot pl a living thigsből azmár nemis igazi linkin park na pontozzatokle mert igazi linkin park rajongó vagyok(voltam)
2012. szept. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 ~Alina22_* ***** válasza:

Utolsó; Igazi Linkin Park rajongó akkor vagy, ha nem sz*rozod le egyik albumukat sem. Abban egyetértek, hogy sok régebbi számuk jobb volt néhány mostaninál, de például a Lost In The Echoval mi a bajod? Mert szerintem az egyik legjobb számuk.. A Living Things (is) brutáljó album. :)

[Elnézést az OFFért]

2012. szept. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hybrid Theory
2012. okt. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!