Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Két éve gitározok és ezt a...

Két éve gitározok és ezt a gitárt szeretném megvenni valaki tud róla véleményt mondani?

Figyelt kérdés
[link]

2012. szept. 7. 21:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Igazából lehet hogy gibson és a minőségre nemlehet panasz, de van rajta ösz visz egy pickup meg egy hangerő poti.Szerintem ez rettentően szegényes.
2012. szept. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Milyen zenére akarod használni?

Valóban elég korlátozott a hanszíngválaszték. Gyakorlatilag egyféle hangja van.

De vannak ismert gitárosok, akik szeretik.

2012. szept. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
rock,punk rock és néha egy kis jazz
2012. szept. 7. 23:17
 4/10 anonim ***** válasza:

Az első kettőhöz szerintem jó lehet, a jazzben inkább a lágyabb, melegebb, kicsit sötétebb hangzás a gyakoribb, már ha a tradícionális jazzről van szó. Fúziós, jazzrock és hasonlóra szerintem szintén használható.

Végül is nagyon sok múlik a játékstílusoson, a hangzás nagyon sokat változtatható más pengetéssel frazírozással, no meg az erősítő/effekt is rásegít.

Azért szerintem lehet, hogy jobban járnál egy több hangszedős Epiphone-nal például.

De nem akarlak lebeszélni, konkrétan ilyen Gibsonon nem játszottam még, az látható, hogy ez egy alapmodelljük, de biztos nem rossz. Viszont azért ebben az árban a nevet is meg kell fizetned, hasonló minőséget szerintem ebben az kategóriában már nagyobb felszereltséggel kapsz más gyártótól...

2012. szept. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Tudnál pár Epiphone-t ajánlani kb ebben az árkategóriában max 150ezerig de olcsóbb is tökéletes :D
2012. szept. 7. 23:53
 6/10 anonim ***** válasza:

Én például ezt biztos megnézném még:

[link]

2012. szept. 8. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy balmazújvárosi vagyok és ez a bolt győrben van :S szóval nem tudom megnézni :D és még tudsz ajánlani és azokból kiválasztanám
2012. szept. 8. 11:21
 8/10 anonim ***** válasza:

Elég lutri úgy venni, hogy nem volt a kezedben és nem hallottad a hangját...


Nem nagyon merek ajánlani, mert ezeket a modelleket én se próbáltam személyesen, tehát csak az neten található információk alapján tudok véleményt mondani.

Debrecenben van több hangszerbolt, oda csak el tudsz menni...

2012. szept. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Csak nem annyira nagy a választék
2012. szept. 9. 18:37
 10/10 anonim ***** válasza:
Ilyen árkategóriában az Epivel sokkal jobban jársz mint egy Gibsonnal.
2012. szept. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!