Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Western zenéket hol találok?

Western zenéket hol találok?

Figyelt kérdés
Olyasmi zenéket amik akciódús western stilusuak.Azaz egy cowboyos film introjának remek lenne.

2012. szept. 2. 14:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Rednex - Cotton eye Joe

Rednex - Riding Alone

Rednex - Wish you were here

Rednex - Mary Lou

Billy Ray Cyrus - Achy Breaky Heart

Jennette McCurdy - So Close

Ezek nekem olyasmi hangulatúak:)

2012. szept. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát ezek nagyon jók!Köszönöm öket de nagyon!De lennének ilyesmik csak rövid egy és félpercesek?Mert lehet hogy youtubon fogok késziteni egy sorozatot ilyen rövid tiz húsz perceseket és hát egy rövid intro kéne.
2012. szept. 3. 12:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Ráguglizol vagy már rögtön a Yt-keresőbe is beírhatod, hogy western music és nem csekkoltam még, de kidob egy csomót:) De amúgy akkor az is a Te kérdésed volt, ahova a sok Noxos meg a Dalriada számot írtam:) Am szivesen:):) Nem is gondoltam, hogy jók lesznek, azt hittem ilyen "hűvös hangú" , feszültség keltő zene kell:D De örülök hogy akkor tetszenek! :):)
2012. szept. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
"írtam" után lemaradt egy kérdőjel :$ ^.^
2012. szept. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát nem az én kérdésem volt az ahová irtál.
2012. szept. 4. 13:29
 6/6 anonim ***** válasza:
Az nem baj:) A szívesen meg erre a kérdésre vonatkozott, mert megköszönted:) Csak kíváncsiságból kérdeztem, hogy az a Tiéd-e:D
2012. szept. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!