Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ugye a Linkin Park koncerteken...

Ugye a Linkin Park koncerteken nem szokott playback-elni?

Figyelt kérdés
Mert amúgy nagyon szeretem őket csak nézek egy-két koncertet és valamelyik nagyon jól sikerült, valamelyiken meg eléggé gyatra.:( ezért gondoltam erre. ti mit gondoltok?

2012. aug. 29. 21:48
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
nemhiszem.. max a videofelvételeken külön van a hang és a videóanyag és sz@rul van összevágva..
2012. aug. 30. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Időnként szerintem muszáj nekik, mert Chester hangszálai pár fellépés után teljesen tönkremennének.
2012. aug. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
El kell hogy keserítselek, de valamilyen szintű playbacket szinte minden banda használ... már csak az effektek, plusz hangszerek és sample-ök miatt is.
2012. aug. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
aha értem...
2012. aug. 31. 15:54
 5/9 anonim ***** válasza:
hangszerek miatt?... te láttál már valaha mondjuk gitárt?... tudod te egyáltalán mi effekteli azt meg?... mer bazira nem playback...
2012. aug. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

nem én a hangra céloztam, Chester hangjára.

Dae amúgy tényleg a koncerteken teljesen máshogy szól a gitár ,mint egy kidolgozott számon.

2012. aug. 31. 21:23
 7/9 anonim ***** válasza:

nos.. egyszerű indok.. nincs playbackelve a gitár...

amit te letöltesz vagy megveszel cd-n és azon ami van ott azér más a gitár.. mivel hangszigetelt helyen lett felvéve profi studió körülmények között... és kis helyen..

na koncerthelyen pedig azér más mivel nem hangszigetelt a hely.. főleg ha szabadtéri... teljesen megváltozik.. maga a tömeg miatt is másnak hallod... és az effektezés a gitároknál... ehez van egy kifejezett eszköz multieffekt pedálnak hívják amivel a gitár hangját tudod modosítani kristálytiszta hangzástól a vérhőrgő metál hangzásik...

2012. aug. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nincs playback, ezt biztosan állíthatom...amúgymeg ne higgy a koncertvideóknak, ezt élőben kell átélni!
2012. szept. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 ~Alina22_* ***** válasza:

Chester nem szokott playbackelni.. Ha megtenné, az elég feltűnő lenne, és még ő sem tudná úgy megcsinálni, hogy ne vegye észre senki.

Azt pedig nem tudom, hogy hol találtál gyatra Linkin Park koncerteket, mert én jó ideje hallgatom a számaikat, élő fellépéseiket és egyszer sem halottam tőlük rossz hangot. :'D

2012. okt. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!