Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Csinálhat valamit a szomszéd...

Csinálhat valamit a szomszéd ha hangos a zene?

Figyelt kérdés
Kb. reggel 11-ől rakok zenét nem annyira hangosra kb. úgy a fele hangerőre , de az a dübörgő hang lehallatszik nagyon? Este nem szoktam sose hallgatni a zenet úgyhogy arra nem lehet panasza!
2012. aug. 29. 11:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Feljelenthet csendháborításért. Itt az utcából pár rászeg embert a tegnap elvittek a rendőrök, mert nagyon ordítoztak
2012. aug. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
*részeg
2012. aug. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De nem este hallgatom! és mint mondtam nem annyira hangosan szoktam hallgatni hogy bele remegjen meg a szomszéd szekrénye is!
2012. aug. 29. 12:01
 4/9 anonim válasza:
azthiszem úgy van hogy reggel 8-tól este 10-ig nem csinálhat semmit. meg ha nem nagyon hangos szerintem nem lehet baj. ha viszont 10 után, vagy 8 előtt csinálod, akkor lehet szó csendháborításról.
2012. aug. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem jelenthet fel, de megutálhat sajna, ha neki nem tetszik a zenéd...:/
2012. aug. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Aha, köszi a válaszokat!
2012. aug. 29. 12:24
 7/9 anonim ***** válasza:
de csinálhat. ha kihívja a rendőröket és azok hangnyomásmérővel megállapítják, hogy egy bizonyos hangnyomás szintet túllép a zenéd (nem tudom ez most pontosan mennyi), akkor szerintem feljelenthet csendháborításért nap közben is.
2012. aug. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Reggel 8-tól este 10-ig nyugodtan hallgathatod a zenét, pláne ha nem "pohárcsörömpölős" hangon teszed. A jogszabály szerint este 10 után sértesz csendháborítást. De házanként változik a házirend. Ha jó szomszédi viszonyt szeretnél, akkor én a helyedben már este 6-7 után nem hallgatnám hangosan a zenét. :-)
2012. aug. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
17%
hülyeség.. nem jelenthetnek fel.. megmondják nekik a rendőrbácsik hogy nincs este 10 óra.. ha meg ki is jönnek hozzájuk baszhatod az órát.. nem jelenthetnek fel... ez kb olyan mintha azér jelentenének fel mer lélegzel.. szóval nefélj max berágnak rád..
2012. aug. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!