Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Jó rock vagy ehez a műfajhoz...

Jó rock vagy ehez a műfajhoz közelálló esetleg rap külföldi vagy magyar banda? Ti őket ismeritek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sok bandát ismerek, akik nagyon jók. Kiváncsi vagyok ti tudtok e még..

Ilyenekre gondoltam..:

Leander Rising, Hollywood Undead, Papa Roach, Avenged Sevenfold, Static-x, Three Dajs Grace, The Used, Skillet, Digital Summer, Korn, Rise Against, Hot Water Music, Slipknot, Secret Empire, Fit For Rivals, Icon For Hire, Deez Nuts, Blue Stahli, Celldweller, Paramore, Fall Out Boy Linkin Park, Sistem Of a Down

Ismeritek őket?



2012. aug. 28. 15:51
 1/6 A kérdező kommentje:
* Three Days Grace
2012. aug. 28. 15:54
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen ismerjük és tudunk.
2012. aug. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2012. aug. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen.. :D köszi, bár kicsit.. xD Namindegy bejön xD
2012. aug. 29. 15:00
 5/6 anonim ***** válasza:

Persze, most is Three Days Grace-es póló van rajtam :) (tényleg).

Meg a többiből is ismerek egy párat. :)

2012. szept. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Pár kivételével mindet ismerem. A Hollywood Undead a legnagyobb kedvencem :3 Érdemes lenne belehallgatnod egy-két The Red Jumpsuit Apparatus, Simple Plan, Bullet For My Valentine, Evanescence, Silverstein, My Chemical Romance, Rasmus, 30 seconds to mars, Framing Hanley vagy ezekhez hasonló együttesek számaiba :3
2012. szept. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!