Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért nem szeretik ilyen...

Miért nem szeretik ilyen sokan Lana Del Rey zenéjét?

Figyelt kérdés

Egyszer meghallottam a Born to die c. számát, és én azóta is teljesen oda vagyok a zenéjéért, viszont a környezetemben egy embert nem tudnék mondani, akinek tetszene. Lanának legalább van is hangja, a korombeliek pedig dubstepet, meg Fluor-féle nyálas szarokat hallgatnak, és ez annyira felidegesít..:S

16/L



2012. aug. 25. 00:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%
Én még nem is hallottam róla (tudnál linket küldeni?) nem vagyok sem az a dubstep mániás főleg nem Fluor.. (O.o) De mondjuk én is így vagyok sokféle eggyüttessel/előadóval, hogy imádom őket a környezetem meg meg sem bírja halgatni.. Nem is értem miért..... :'D
2012. aug. 25. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Sztem jó számai vannak :)
2012. aug. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon szeretem, de én is így veszem észre, szerintem az ő számaihoz kell egy bizonyos hangulat, és ez nincs meg mindenkiben. az elsőnek basszus, írd be youtube-ra, lana del rey-born to die...
2012. szept. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Jólvan.. Köss belém :) telórol voltam, és így nagyon nem egyszerü rákeresgélni.. -.-"
2012. szept. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Sok fórumon írnak/írtak róla véleményezéseket, és többen vannak a negatív véleménnyel, nem véletlenül... Én is szeretem a zenéjét, tényleg jók, de érdemes elolvasnod pár cikket róla ( [link] hogy kicsit átlásd a dolgot. Sok mindent feltárnak róla, az életével is kapcsolatban illetve, hogy a zenéje miért pont ilyen. Nem rossz indulatból írnak róla negatív véleményt, hanem mert tényleg így van. Még a Wikipédia is megkérdőjelezte, hogy miért milliomos palánta, ha egy ideig egy lakókocsiban élt... Szóval megoszlóak a vélemények :)
2012. szept. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 happyday ***** válasza:
Elég jó a zenéje.Többet nem tudok róla.
2012. okt. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
hát én igazából ha csak hallom akk tetszik, de még úgy is nekem olyan nagyon erőltetett, mintha nem is az ő stílusa lenne, v nem tom, most így olvasva róla bővebben úgy tűnik van alapja amit már így is gondoltam, éreztem
2012. okt. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

mert egyhangúak a dalai, egy ideig jó, de mikor rájössz, hogy a többi dala is olyan, akkor már unalmas!


kicsit pörgősebb dalokat is kéne énekelnie.

2013. febr. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Imádom a zenéit. :)
2013. márc. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
En fiu letemre a Blue Jeans,Born to Die es National Anthemem szeretem. A tobbit is ismerem de ezek szamomra a legjobbak. Szeretem hallgatni, de volt mar ra alkalom h valaki folyton Lanat hallgatot es egy idoutan nagyon idegesito tud lenni a hangja. Egyepkent nehanyszor meghallgatni jo.
2013. márc. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!