Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Amikor egy dalszövegíró dalt...

Amikor egy dalszövegíró dalt ír egy előadónak milyen szempontokat kell figyelembe vennie?

Figyelt kérdés
hogy működik ez?
2012. aug. 24. 23:14
 1/4 anonim ***** válasza:
általába az előadok szoktak dalt irni és nem bérelnek fel ezzel másokat.. pont azér hogy orvosolják azt a dolgot amit te itt kérdezel most
2012. aug. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem viszont ritka, hogy maguk írják, a legtöbb előadó csak "meg van csinálva", zeneszerző meg a dalszövegíró összehozzák a számot, amibe van egy kis beleszólása az előadónak, aztán ő elénekli.
2012. aug. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1.: remélem ezt nem gondoltad komolyan. A mai sztároknak szerintem háromnegyede más írja. De amúgy olyanokra gondoltam például,hogy arra figyelnie kell,hogy akinek írja a dalt milyen a hangszíne? lehet,hogy most hülyeséget kérdeztem :)
2012. aug. 25. 00:30
 4/4 chrishu ***** válasza:
Figyelembe kell vennie, hogy fülbemászó legyen és bugyuta legye a dalszövege amit a tizenéveseknek el lehet adni
2012. aug. 25. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!