Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tapasztalt gitáros segítségét...

Tapasztalt gitáros segítségét kérném! Lentről melyik húrt vegyem, és miért?

Figyelt kérdés

[link]


előre is köszönöm! :-)


2012. aug. 22. 13:59
 1/6 Gittyoslany válasza:
Én a D1Addario-t ajánlom, mert azt közepes áron adják, és elég tartós, de a másik, amit nagyon dicsérnek, az az Ernie Ball. Ha kezdő gitáros vagy, akkor szerintem 0.11-esnél ne begyél vastagabbat, mert attól szét fog menni az ujjad, de ez attól is függ, hogy milyen gitáron játszol.
2012. aug. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
bocsi, de mi az, hogy 0.11-esnél?
2012. aug. 22. 17:16
 3/6 anonim ***** válasza:
a vékony e húr mérete, ha bemésza boltba és aszondod neked 10es húr kell az eladó érteni fog, mert a húrokat is gyártják más más vastagságban
2012. aug. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Gittyoslany: te megnézted a kérdező linkjét? Ezek klasszikus gitár húrok. Közük nincs a 11-es mérethez.


Hasonló témában volt már kérdés:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__zene__3253967-ajan..

2012. aug. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
na köszi, ezt nem értettem én sem mert nylon húrból nem láttam 0.11-est..
2012. aug. 22. 21:42
 6/6 Dackyy válasza:
Én a Fendert vagy az Ernie Ballt javaslom, nekem ezek jöttek be, bár az Erniet csak elektromos gitárra használok, de szerintem az egyik (ha nem az egyetlen) jó márka, persze mindenki maga dönti el neki mi tetszik
2012. szept. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!