Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit gondoltok ezekről a...

Mit gondoltok ezekről a bandákról, énekesről?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az első dolog, ami eszetekbe jut róla, vagy kedvenc számotok, kedvenc tagotok, véleményetek a bandáról érdekel.

- Avenged Sevenfold

- Paramore

- The Pretty Reckless

- Dannona

- Nickelback

- Green Day

- Kowalsk meg a Vega

- Static-X

Előre is köszönöm a válaszokat!


2012. aug. 19. 19:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Én a Green Day-t szeretem, nagyon jó számaik vannak a kedvencem tőlük a Know your enermy. Nagyon bírom , hogy eszméletlenül szó kimondóak a szövegeik pl.: American idiot
2012. aug. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
3 kivételével mindet ismerem és szeretem is:)
2012. aug. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Melyik hármat nem ismered?

2012. aug. 19. 20:45
 4/7 anonim ***** válasza:

Paramore: hm kedvenc zenekarom és a kedvenc énekesem is itt énekelget aki Hayley Williams névre halgat.. hát a zenéjük szerintem az énekes hangja rohadt jó.. maga az énekes szép.. meg hát kedvenc az egész. kedvenc számom tőlük: 'Let The Flames Begin'

Static-X: Elég érdekes zenekar de mégis jó a kedvenc számom tőlük: a 'Push it' az énekes egyedi megjelenése is odab..sz:D

Nickelblack se kutya...

A Green Day hát nemtudom nem nagy kedvenc inkább a hozzá hasonlónak mondott zenekart a Skillet-et szeretem..

a többit nemismerem.. még..:D

2012. aug. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

- nem ismerem

- sosem szerettem, nekem ez már nagyon "mai"

-nem is hallottam róla

-szintén

- jó volt, kb. a Long Road című albumukig, na jó, a köv. album szódával még elmegy

-semleges, a Boulevard of borken dreams-t szeretem

-nem ismerem

-a nu-metálról nincs jó véleményem

2012. aug. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Paramore-t és Nickelbacket szeretem, Nickelbacket jobban :) Avenged Sevenfoldtól csak pár számot hallottam, azok nem tetszettek túlzottan.


Nickelbacktől a kedvenc számom... izé, nem tudom xD Something in your mouth, Just to get high, Far away, Someone that you're with, Photograph, Hero.... Sorolhatnám.

Paramoretól pedig a kedvencem a Decode.


Nickelbackben a frontember hangját bírom nagyon, és azt, hogy változatosak a zenéik, a szövegek jók, életszerűek, és mindez összepasszol :)

2012. aug. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Számomra ezek közül csak a Nickelback értékelhető, szeretem is a zenekart. A többiről a 12 éves önmagam jut eszembe, aki a felsorolt zenekarokat hallgatta (nem mindet) annak idején.
2012. aug. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!