Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ti általában kb. mennyi ideig...

Ti általában kb. mennyi ideig hallgattok zenét?

Figyelt kérdés
zene
2012. aug. 17. 22:49
 1/7 anonim ***** válasza:

A nap eddigi legértelmesebb kérdése köszönöm!

Változó kedvtől függ,általában rossz kedvemben szoktam,elég gyakran van.De mivel csak 20.00 felé megyek géphez akkortól mondhatni idáig.

2012. aug. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Általában akkor hallgatok zenét, ha utazom valahová vagy este elalváshoz. Napközben inkább játszom, nem hallgatom. Nem tudnék csak úgy leülni zenét hallgatni. :)
2012. aug. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 chrishu ***** válasza:
1-2 óra naponta de gépezé illetve futás közbe hallgatom.
2012. aug. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egész nap. Komolyan reggel felkelek elindítom a zenét, aztán ha vki otthon pl. tv-t akar nézni váltok fülhallagatóra. Majd este lefekvéskor szintén fülhallgatóval fekszem és kb. még egy órán keresztül hallgatok zenét.
2012. aug. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én is egész nap hallgatok zenét, reggel felkelek és ezzel kezdem a napot, és este is az utolsó dolog amit csinálok.
2012. aug. 18. 11:02
 6/7 anonim ***** válasza:

Általában mindig, gépezéshez, rajzoláshoz, utazáshoz, vagy csak úgy ledőlök zenét hallgatni. Ha meg nem szól a zene, akkor vagy unalmamban éneklek, hogy másokat idegesítsek vele, vagy gitározok, vagy dobolok a kezemmel.:DD

Egyik ismerősöm sem bírja ki zene nélkül, egyszer otthon hagyta a fülhallgatóját, és tisztára megőrült, már kiszedte az én fülemből. XD

2012. aug. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mindig. kivéve mikor alszok meg suli.. meg ugye ott ahol nem lehet:D azokon kívül mindig:D
2012. aug. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!