Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Egy hallgato cimet szeretnem...

Egy hallgato cimet szeretnem megtudni. (Hallgato = Lassu ciganyzene) Jaratos valaki a ciganyzeneben?

Figyelt kérdés
Egy ma ismert roma-zenesz enekelte romanul. Nem vagyok otthon a ciganyzeneben, nekem ilyen kisGrofo, DogosRobi stb-re hajaz a neve, de nem emlekszem ra. A szovegben tobbszor elhangzik a (kiejtes szerint irom) "Ne mundra me, de draga me". A legtobb roma hallgatot nem szeretem, de ez egy igazan gyonyoru dal. Kerem, hogy csak olyanok irjanak, akik a kerdesre akarnak valaszt adni. Koszonom! :)

2012. aug. 15. 21:47
 1/3 anonim válasza:
Nagyon szeretem a ciganyzenet , de ezt nem ismerem. Amugy ez nem romanul, hanem ciganyul van amit leirtal. A DogosRobi meg a Grofo nem tudnak romanul. Csak magyarul meg ciganyul. Magyar enekesek nem is enekelnek romanul. De ird be youtubera hogy Dogos Robi hallgato. Vagy hasonlokat es biztos kiadja. :)
2012. aug. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kerestem mar youtube-on is. Csak nem jut eszembe az eloado neve. Pedig porgosebb zeneket jatszik, mai stilusban hangszerelve. Ez a zene egy kakktojas volt az albumon. Gitarral kiserte'k szimplan. Biztosan roman lehet a szoveg, mert olyanokkal le is forditattam, akik beszelnek romanul. De mar a forditasbol is annyira emlekszem, hogy azt enekli a szerelmenek, hogy el viszi a varosbol megmutatja a vilagot.

Tudom a Grofot es a Robit, hogy nem romanok csak peldanak hoztam fel oket. Ok is olyan porgosebb ciganyzenet jatszanak, mint ez az eloado, akit en keresek. :)

Mindenesetre nagyon koszonom a valaszt! :)

2012. aug. 17. 18:09
 3/3 A kérdező kommentje:

Meg van! :)))))


Feher kigyo - Volt nekem egy hegedum.

Kicsit tevedtem az eloadoval, de a lenyeg a lenyeg.

2012. aug. 20. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!