Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Roland Cube 15XL-hez megéri...

Roland Cube 15XL-hez megéri effekt pedált venni?

Figyelt kérdés
Ha kíváncsiak vagytok akkor a gitárom az egy Epiphone Les Paul Special 2

2012. aug. 14. 18:01
 1/5 anonim ***** válasza:

A kérdés az lehetne inkább:

Milyen zenéhez kellene az effektpedál?

Milyen árkategóriában vennéd?


Mert ettől függ leginkább, megéri-e, szerintem nem az erősítőtől...

2012. aug. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát leginkább Metallica vagy egy kicsit keményebbhez mondjuk Slipknot. És azért ne legyen drágább, mint a gitárom :D. 15-18000-ért gondoltam.
2012. aug. 14. 19:05
 3/5 anonim ***** válasza:

Teljesen fölösleges, főleg ebben az árkategóriában.

Nem nyernél vele semmit, ellenben jól elszúrná a gitárhangodat.

2012. aug. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Akkor nem gondolkodok többet rajta :D
2012. aug. 15. 18:03
 5/5 anonim ***** válasza:

Miért nem gondolkodsz rajta? Mert egy ismeretlen, akiről azt se tudod kicsoda-micsoda és mennyire ért hozzá, ezt mondta?


Szerintem simán vehetsz hozzá egy jó metál torzítópedált. Nem szúrsz el vele semmit, miért szúrnád?

Lehet persze multieffektet is, bár ebben az árkategóriában a hangminőség nem lesz nagyon szuper, de nem is lesz rosszabb, mint a mostani erősítőd beépített effektje.

Egyébként meg ha később lesz egy jobb erősítőd, azzal egy jó effektpedált mindig tudsz használni.

2012. aug. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!