Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mondanátok példát olyan...

Mondanátok példát olyan minőségi trash/speed metál bandákra, akik sem maguk, sem a zenéjük, sem a zenéjük szövege nem sátánista?

Figyelt kérdés
A zenéjük gyors legyen és zúzós, se ne sátánista.

2012. aug. 12. 13:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez elég hülye kérdés, kb az összes thrash/speed bandára illik a leírásod. A sátánistákat nem ezekben a körökben kell keresni. Ha a szövegekben használnak is pár erre hajazó kifejezést, az csak az imidzs miatt van, semmi köze a valláshoz, egyszerű lázadás.
2012. aug. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%

Vallásos vagy és ezért diszkriminálsz egy műfajt?


Most akkor a Slayer is szar, mi?


Hülye fsz, azért, mert arról énekelnek, hogy "Isten mindenkit utál", vagy ilyenek, nem azt jelenti, hogy péntek esténként heroinnal belőve kecskéket bsznak meg valahol egy hegyi kunyhóban.


Egyébként Metallica első négy albuma.

2012. aug. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Stonedirt magyar trash metál banda, angolul nyomják, nagyon jók.
2012. aug. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
na na! Tom Araya vallásos katolikus keresztény!
2012. aug. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne haragudj utolsó, de pont ezért írtam, hogy nem szabad hinni a sztereotípiáknak, mert néha nem tudhatjuk milyen egy "sátánista" zenész otthon.
2012. aug. 14. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem haragszom, csak megjegyeztem, hogy konkrét példa is legyen, nem vitatkozni akartam, csak azt hittem, hogy nem tudtad :)
2012. aug. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!