Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Fankadelit miért útálja...

Fankadelit miért útálja minden rapper (Siska, Eckü stb. )?

Figyelt kérdés
vki írja le hosszan...
2012. aug. 11. 23:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
25%

hát, azt nem tudom. Talán azért, mert amit Fanka csinál, az kilépett a hagyományos rap kereteiből. Ráadásul az utóbbi években politizál is. Ebből kifolyólag pedig elég ismert is lett, egyszer anno az Echo TV-ben is láttam, pedig rappereket nemigen szoktak hívni a műsorokba, amennyire én tudom. Meg anno volt egy balhéja a Bustával. et cetera...:) De valaki talán ad érdekesebb választ:) Én igazából nem hallgatok rapet, a bátyám imádja, és így csurran-cseppen egy-két infó az én fülembe is:D

de ez jóó: http://www.youtube.com/watch?v=9HRiBaXpp_g:)

2012. aug. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
42%

FankaDeli egy szélsőségekre hajlamos, minden tekintetben extravagáns, vagány személyiség, akire az jellemző leginkább, hogy "ami a szívén, az a száján", illetve az, hogy "előbb beszél, utána gondolkodik".

Sziklaszilárd munkamorálja és világfelfogása miatt sokan elfordultak tőle az évek során, ráadásul dalszövegeinek mélyebb mondanivalója okán a többi rapper vagy nem érti meg őt, vagy félreértik, vagy megértik és pont emiatt irigykednek rá.

2012. aug. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
55%

első vagyok:) még épp ezzel készültem kiegészíteni a válaszomat, de a második válaszoló megtette helyettem:)

Amit Fanka csinál, az egyébként már-már művészet. Nézd meg a szövegeit és a témáit, aztán hasonlítsd össze más rapperek szövegeivel és témáival. Ég és föld. Szóval nem kevés irigység lehet a dologban. 1. voltam.

2012. aug. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2012. aug. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez aztán a színvonal...
2012. aug. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%
ez a videó nagyjából összefoglalja, hogy miért hányok (a magyar) rapperektől. Tisztelet a kivételnek. (1.)
2012. aug. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Tudod mert ő nem játssza nagy menőt mint a többiek !! a "nagymenő" siska is csak szalag mellet dolgozik !!!! Semmi olyat nem teljesít rap-ban és az agyféltekéjében hogy töbre vigye !!! Fanka politizál mint egy normális ember törödik a dolgokkal és neki van esze is hozzá !!! Nem az hogy : " én vagyok a király mert azt mondtam ,büdös paraszt vagyok és megszoptam "" Szövegeket nyom !!!
2012. aug. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
38%
Mert fasiszta.
2012. aug. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
65%

Mert egy köpönyegforgató. A jobb oldal részéről meg egy nagy szegénységi bizonyítvány, hogy bármilyen féreg ember elkezd cigánybűnözésről, meg cionizmusról rappelni, akkor ő már szent és igaz ember. szánalmas. Csak meg szórják a szart porcukorral és már tömik is két pofára.


Fankadelinek az elmúlt pár év munkássága nem más mint megjátszott szerep és hazugság. Bár ezzel sikerült megnyernie jó pár habzó szájú turbómagyar szimpátiáját...

2012. aug. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
84%
Speciel én nem vagyok sem turbómagyar, sem fasiszta, és FankaDelit sem elsősorban a hazaszeretetről szóló dalai miatt kedvelem, hanem az erkölcsisége, illetve a számai által közvetített értékrend helyessége miatt. A családról, a párkapcsolatról, a hazaszeretetről és más, konzervatív értékrendekről rappel, ami számomra szimpatikus, mivel lelki-gondolati azonosságot érzek a gondolataival.
2012. aug. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!