Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik a legnagyobb magyar...

Melyik a legnagyobb magyar rapp zene?

Figyelt kérdés

2012. aug. 4. 11:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Nincs egy legjobb, inkább van pár előadó aki a legjobbak közé tartozik.

Nem nagyon vagyok otthon underground témában (és a jó rappet ugye nem a tv-ben és rádióban kell keresni), de Punnany Massif, Hősök, Siska Finuccsi elég jók és úgy tudom őket mások is jónak tartják.

2012. aug. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azok is jók amiket az első írt, csak azért nem írtam le őket mert már voltak :) Habár a 3 közül kettőt tuti láttam már kommersz zenecsatornán. (MTV/Viva) Siskát nem adnák le a szövegei miatt. :D
2012. aug. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nekem a legnagyobbak: Az egész Bloose Broavaz :) ők a legnagyobbak szerintem, de a csapaton belül is pl Tkyd aki egyszerűen példakép számomra
2012. aug. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 tiebchie válasza:
Én azért még idesorolnám Bobakrome-ot is, elég jó szövegei vannak. Bár már mennek kommersz iparágba, a régi Akhezdet Phiai sem rossz.
2012. aug. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 tomy88trance ***** válasza:
Rapp nincs esetleg Rap van :) Amúgy nekem személy szerint a Children Of Distance szövegei jönnek be meg ,meg Suhancos alias Fankadeli ,de még Majkának is akad egy két elgondolkodtató szövegű száma pl: Mondd,ami fáj, de igazából ember és intelligencia kérdése az,hogy kinek melyik a "legnagyobb" kinek mi tetszik, van akiknek a tömény káromkodás jobban bejön, mások meg inkább a normális szókincsekben bővelkedő és gondolkodtató dalokat szeretik, embere válogatja :)
2012. aug. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
2012. aug. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

jó kérdés.. :D

de, amik nekem a legnagyobb kedvenceim, az Curtis & BLR - Szotyi van na meg Essemm - A nevem Essemm. :)

2012. aug. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!