Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy hívják azt a feketét aki...

Hogy hívják azt a feketét aki franciául rappel?

Figyelt kérdés

2012. aug. 3. 22:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát tudod, ez elég h*lye kérdés! :P El tudod képzelni, hogy mégis hány fekete francia rappel??? :P Egy kicsit több infót róla, légyszi!^,^
2012. aug. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
az alkata kb flo rida és a nevébe meg azthiszem van valami szám is.
2012. aug. 3. 23:20
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát... Flo-ridára hasonlít egy kicsit K-Maro (bár ő nem francia, hanem kanadai).

Ezen kívül, akik nevében számot találtam (nem tudom, ki mennyire hasonlít Flo-ridára):

Alpha 5.20

Selim du 9.4


Bocsi, most csak ennyit tudok így elsőre. Ha nincs köztük, akkor mondj még róla valamit, hátha meglesz. :D

2012. aug. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Találtam még egyet, aki hasonlít egy kicsit flo-ridára, de neki sincs szám a nevében.: Maitre Gims.


Ha nincs köztük, tényleg próbálj még valamit mondani róla és akkor lehet, hogy megtalálom. (Megpróbálom) :D

2012. aug. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
sajnos nincs itt. akkor még annyit, hogy az egyik kb 8 perces videóban valami rádióban freestyle rappel.
2012. aug. 4. 10:14
 6/8 anonim ***** válasza:
2012. aug. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Előző.... őt mutattam a Kérdezőnek én is.


Nem tudom ki lehet, majd még utána nézek! :D

2012. aug. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
szerintem a rapper meg van, de ez nem az a klip..
2012. aug. 11. 15:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!