Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit jelent magyarul ez a szám?

Mit jelent magyarul ez a szám?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=4I-sqNOJkJI


sajnos nem találom a magyar fordítását! segítsetek légyszi! :)


2012. aug. 1. 16:19
 1/1 anonim ***** válasza:

szerelem - nyál - ne zavarjon hogy fekete vagyok, stb...

amúgy itt a nyers fordítás:


Emlékszel, hogy régen

volt, csak te és én

Nem aggódnod semmit

, és nem egy dollár a nevemet

De szeretsz engem ugyanúgy

Igen Úgy éreztem, mintha már mindent a kezem, sétáljunk le a partra I azt állítani, hogy te voltál a királynő Bár mi vár csak a homokban, igen Lány megvan valami, ami emlékeztet minket tart Nekünk nem kell semmi, amíg kaptunk szeretjük Hidd el, komolyan mondom, tudom, hogy Majd mindig elég Amíg megvan a szeretet, a szerelem Amíg megvan szeretni Amíg megvan a szeretet pislants és itt vagyunk Van egy kutyát, és vettem egy autót kis lépteit a folyosón Life felelősségüknek néha megnehezíti hogy lássa a dolgokat rólad millió imádom , de a várak már több, mint homok hát az esőt mi oka maradok Boy megvan valami, ami emlékeztet minket tart Nekünk nem kell semmi, amíg megvan a szeretet Hidd el, komolyan mondom, tudom, hogy mindig lesz elég Mindaddig, amíg megvan a szeretet, a szerelem Amíg megvan a szeretet, a szerelem Amíg van szerelem végén a nap a város alszik vagyok ébren az álmaim asszonyát És hogy megvan ez az egyetlen dolog, amit valaha is kell Boy megvan valami, ami emlékeztet minket tart Nem kell semmit ... Ó lány megvan valami, ami emlékeztet minket tart Nekünk nem kell semmi, amíg megvan a szeretet Hidd el, komolyan mondom, tudom, hogy mindig lesz elég Mindaddig, amíg megvan a szeretet, a szerelem Amíg kapott szeretet, a szerelem Amíg megvan a szeretet, a szerelem Amíg megvan a szeretet, a szerelem Amíg van szerelem

2012. aug. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!