Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » SEGÍTSÉÉG! Minden álmom hogy...

SEGÍTSÉÉG! Minden álmom hogy énekesnő legyek de nem valami jó a hangom:/ Hogyan lehet széppé tenni a hangot? Sokat énekelni?

Figyelt kérdés
2012. júl. 27. 19:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Teknó+Cash=te lehetsz az egy slágeres csoda ;)
2012. júl. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 chrishu ***** válasza:

Próbálj meg screamelni.

Nagyon jó, nem kell hozzá hang csak tüdő meg mély hang (ezért ritkábban screamelnek lányok)

2012. júl. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért szeretnél énekesnő lenni? Mi alapján határoztál így?

Énekelj sokat, gyakorolj, bár az alap hangi adottságokon túl sokat nem lehet változtatni. Maximum megtanulhatsz picit szebben és tisztán énekelni!

2012. júl. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azért mert imádok énekelni
2012. júl. 28. 20:41
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is énekesnő szeretnék lenni! :) Én már kiskorom óta énekelgetek de annyira komolyan csak pár hónapja kezdtem bele (és sajnos egyedül, mert énektanárra sajnos nincs pénzünk, de anyukám is szeretné, hogy járjak) és sokat javult a hangom! Igaz még mindig nem tökéletes, de MEGLEHET tanulni énekelni! Ha neked van rá pénzed akkor keress egy jó énektanárt és sokat fogsz fejlődni. :) 16L
2012. aug. 29. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2012. szept. 1. 10:48
 7/8 anonim ***** válasza:
ha nem jó a hangod nem lesz jobb erre születni kell szóval inkább menj el pénztárosnak a tescoba.
2012. nov. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Noémi Varga ***** válasza:
Én is énekesnõ szeretnék lenni:)) Van pár tippem: ha jól szeretnél énekelni, gyalorolj sokat, így fejlõdik a hangod!:) És semmiképpen se add fel! Ha valami nem úgy sikerül ahogy szeretnéd, akkor gyakorolj még kicsit és utána menni fog! Erre nem születni kell, bárkibõl lehet énekesnõ és le merem fogadni, hogy 10 év múlva a te számaidat fogják nyomatni a rádiók!!! ;)
2013. júl. 12. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!