Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan tudnák egy cover-t...

Hogyan tudnák egy cover-t csinálni?

Figyelt kérdés
http://www.youtube.com/watch?v=Ek0Q4atNfv4 erre az anime opening-re gondoltam de valahogy megkéne csinálni a háttérzajt meg a dobot vagy nem tudom minek nevezik:) vagy valahogy levenni az éneket :) gitárral akarnák rájátszani de úgy hogy nem lenne benne ének vagy én meg tudnám csinálni az alapot nehezen:) előre is köszönöm!

2012. júl. 27. 03:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Az éneket levenni nem lehet, az alapot (igényesen) megcsinálni pedig nem egyszerű feladat.

Marad az a verzió, hogy berakod halkra az eredetit és arra kornyikálsz rá.

2012. júl. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
értem:) köszönöm
2012. júl. 27. 09:35
 3/4 anonim ***** válasza:

A "háttérzajt" angolul backing tracknak hívják, ha így rákeresel, lehet hogy megtalálod a backing trackjét a neten. Ha nem, akkor marad az, hogy berakod alá az eredetit, abban úgysem nagyon hallani a gitárt...

Ha vmi rendes,populárisabb zeneszámból szeretnél, covert csinálni, ahhoz viszont fix, hogy találsz backing tracket neten.

2012. júl. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen ezt tudom:) sokat csináltam már olyat mint pl linkin park :) csak ezt egy gyerek kérte tőlem meg szeretem ezt az anime-t:)
2012. júl. 27. 16:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!