Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szereted a Linkin Park zenéit?...

Szereted a Linkin Park zenéit? És mik a kedvenceid tőlük?

Figyelt kérdés

Nekem az egyik kedvenc együttesem. Ha vki nem ismeri akkor: http://www.youtube.com/watch?v=kXYiU_JCYtU

http://www.youtube.com/watch?v=HvhLLrCUsAQ

És ha nem szereted akkor miért nem?



2012. júl. 25. 15:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%

Nekem is az egyik kedvenc együttesem és szinte az összes számukat szeretem. A "A Thousand Suns" album az egyetlen, amelyik nekem nem jött be annyira, mint a régebbiek.

Egyébként a kedvenceim: Numb, Leave Out All the Rest...az újabb számuk, a Burn It Down és nagy kedvenc. :D

2012. júl. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%
perpillanat az Until It Breaks
2012. júl. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

kedvenc együttesem <3

bár a living things az annyira nem jó, de az is tetszik

remélem visszatérnek a nu-metalhoz, mert ez az új stílus elég...ööö...hát olyan xD

2012. júl. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

a Hybrid Theory óta a kedvenceim:)

nem is tudok most tőlük úgy Istenigazából kiemelni legkedvencebb számot.. inkább így periodikusan, hogy mikor melyik számot hallgatom többet:) mostanában: In Pieces, Valentine's Day, Blackout, Wretches and Kings, Papercut. meg persze a Burn it Down - hála az égnek ezt viszonylag sűrűn adják zenecsatornán is:)


személy szerint imádom Chester hangját és valahogy az egész zenekar olyan.. kreatív. meg energikus. na, hát röviden ennyi:)

2012. júl. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, LP fanok még ha lehet írjátok le melyik a kedvenc számotok, hátha az én kedvencem is lesz.
2012. júl. 27. 23:04
 7/18 A kérdező kommentje:
until it breaks is tök király
2012. júl. 27. 23:07
 8/18 anonim ***** válasza:
2012. júl. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Én imádom őket :D Kedvenc szám?? Hát az nehéz. In The End, Numb, Faint, Until It Breaks.. ezek hallgatom mostanában többször <3
2012. júl. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
ezeket ismerem :DD
2012. júl. 29. 17:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!