Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » MM (Márton Máté) vagy Justin...

MM (Márton Máté) vagy Justin Bieber a jobb?

2012. júl. 24. 21:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Mindkettőre nedvesedek, de szerintem akkor fogok rájönni hogy mekkora egy elcseszett gyökér mindkettő, amikor megjött az első havi ciklusom.
2012. júl. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%

: D

Emberileg nem tudom eldönteni, talán ha ismerném személyesen mindkettőt azt tudnám mondani, hogy:

Na ebbe a srácba van értelem, és tudja miről beszél'stb... Akkor tudnék dönteni, de így össze tetten, nem tudok válaszolni neked, mert egyik sem a típusom, egyik sem kéne, viszont nincs jogom kritizálni az életét, mert mindegyik lehet jó ember, a kamerák mögött:).

2012. júl. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
33%
inkább Justin Bieber
2012. júl. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 név9 ***** válasza:
86%
ezt a kérdést nem gondolhattad komolyan......
2012. júl. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 hazi78 ***** válasza:
85%
Feltételezem egy 12 év körüli lány vagy. Szerintem mind a kettő annyit ér mint egy kalap lócitrom. Sőt az még többet mert a száraz ürülékkel régen tudtak tüzelni és pl. házak padlóját is ezzel tudták csinálni vagy a falakat stb. Elég necces lenne Justinnal vagy MM-el ki tapétázni egy szobát. Szóval én utálom mind kettőt tehát most egy teljesen pártatlan választ olvashattál. Tőlem azt hallgatod amelyiket akarod de ne nagyon reklámozd mert később csúfolhatnak vele
2012. júl. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
58%
Nem hallgattam végig egyiket sem,mert nem vagyok önkínzó. De melyik a jobb? Szerintem Justin.. De ettől még nem fogom megszeretni,mert nem zene az amit csinált csak beszél.. Nem is rappel.. Szebbet hányok,de még mindig jobb mint az az MM :S
2012. júl. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 chrishu ***** válasza:
75%
Szerintem az AC/DC
2012. júl. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem Justin, mert annak az MM-nek a klipje nagyon gagyi!!! Meg azt mondja h *asz meg szárazon mert elrontották.:-) Azt akarta mondani h sose ússzuk AZT meg szárazon...
2012. aug. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
41%
inkább JB :D
2012. aug. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

MM...alias Marilyn Manson!!!!

a két kicsi a béka feneke alatt van hozzá képest, sorry!

2012. aug. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!