Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hol vehetek olyan fülhallgatót...

Hol vehetek olyan fülhallgatót, amin hallom a zenét de viszont elkülöníti teljesen a kinti zajokat és közben tudom hallani a zenét rendesen? (dobolás)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Dobolok és régóta úgy dobolok hogy telóról megy a zene egy fülhallgatóval de ahhoz hogy rendesen halljam a zenét majdnem a maxra kell felraknom a hangerőt hogy közben halljam a dobolásom és a zenét is. De egy idő után észre vettem hogy romlik a hallásom, de viszont nem akarom abbahagyni a dobolást, szóval olyan fülhallgatót keresek amivel lehet hallgatni zenét és egyben elkülöníti a dobolás hangerejét. Köszi!

2012. júl. 20. 23:15
 1/10 anonim ***** válasza:
harangos fülhallgató
2012. júl. 21. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Harangos fülhallgató nem tudom mi, életembe nem hallottam még ilyet.

Agybadugóst keresel (azt nem tudom, hogy a dobolást képes-e kizárni, az elég hangos tud lenni), ezt hivatalosan IEM (In Ear Monitor)-nak hívják, és az összes jobban kizárja a külső zajokat, mint azok a klasszikus szarok, de valamelyik jobban, mint a másik.

2012. júl. 21. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
[link] harangos
2012. júl. 21. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
annyit kell csinálnod ,én is úgy szoktam hogy veszel egy zajvédelmi fülest (munkavédelmi) bedugod a fejhallgatót és rárakod a fülest a zenét is jobban fogod hallani és a dobodnak is jobb hangja lesz így letompítva ill jobban érzed majd.. :d
2012. júl. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

#3


Ez pedig rohadtul agybadugós, senki, azaz SENKI sem hívja harangosnak.


De itt olvass vissza pár oldalt, olyat rendszeresen látsz, hogy "milyen AGYBADUGÓS fülest?", olyat egyszer sem fogsz találni, hogy "milyen HARANGOS fülest?".

2012. júl. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Direkt nem akarok fejhallgatót mert az idegesít és hülyén áll egy olyan nagy izé a fejemen :D meg láttam youtube on pár srácot akik hallják a zenét és a dobot is de a dobot tompítva meg meg is mutatta a srác hogy "ez egy fasza fülhallgató mert tompít és jól is hallom a zenét" szóval ilyesmit keresek boltot vagy valamit.
2012. júl. 23. 12:13
 7/10 anonim ***** válasza:

Írtam már, agybadugós fülhallgató.

Ilyet keresel.

Amíg árat nem írsz addig meg ajánlani nem tudunk semmit.

2012. júl. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
10 - 20 ezerért van esélyem?
2012. júl. 24. 09:54
 9/10 anonim ***** válasza:

Annyiért már kapni egész jókat, ennyi pénzért hanyagold az AKG/Sennheiser-eket, igaz, hogy nagyon jókat gyártanak, csak épp nem ennyi pénzért.

Ennyi pénzért kis márkák fülhallgatói között nézz körül, Shure, Brainwavz, Soundmagic, stb.

Hogy konkrét példát mondjak Brainwavz M4, bár nem tudom mennyibe kerül, néha akciósan 30 dollár körül van (majdnem 10k), ha nem akciós akkor elég drága lehet.


Egyébként ha Brainwavz vagy Soundmagic-et választanál akkor innen érdemes venni, ingyenes a szállítás is:

[link]


Ha BW M4 nem jön be akkor itt kérdezd meg mit ajánlanak:

[link]

2012. júl. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :D
2012. júl. 25. 12:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!