Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Az iTunesból letöltött albumok...

Az iTunesból letöltött albumok mellé kapunk dalszövegeket?

Figyelt kérdés
mert gondolom illene:))

2012. júl. 20. 22:37
 1/6 Multigod97 ***** válasza:
Lehet, nem biztos, de kézzel be tudsz tenni
2012. júl. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az itunesból letöltött dalokhoz nincs dalszöveg, de be tudod oket tenni.
2012. júl. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És számítógép nélkül is??? iPadre szeretnék dalszövegeket illeszteni a zenék mellé. Az iTunesos megoldást ismerem, csak kinnt vagyok még egy hónapot Németországba és nem lesz gépem. Találtam egy lyrics finder nevű alkalmazást, de az csak simán megkeresi és nem lehet hozzá berakni az iPad saját uenelejátszójába.
2012. aug. 1. 14:35
 4/6 anonim ***** válasza:

Alapból csak szgéppel tudod berakni a szövegeket.

Ha jailbreakelve van a ipadod akkor cydiából tedd fel a Lyricalizer nevő tweaket a [link] repőból. Ez megkeresi automatikusan a szövegeket és megjeleníti az ipad saját zenelejátszójában. Persze nem mindent talál meg, magyrokat egyáltaln nem.

2012. aug. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Kár, pedig ez egyáltalán nem lenne nagy dolog, ha már fizetsz érte akkor a szöveget mellé rakják. (( Akkor várok míg haza nem érek.
2012. aug. 2. 21:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen nem lenne rossz dolog. Amennyire tudom ( nehány éve olvastam ) jogi dolgok miatt nem megy a dolog egyelőre.
2012. aug. 3. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!