Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi lehet a címe ennek a régi...

Vilt kérdése:

Mi lehet a címe ennek a régi magyar filmnek?

Figyelt kérdés

Pár éve láttam egy régi magyar filmet, ami nagyon tetszett de sajnos a címét elfelejtettem. Próbáltam keresni de nem jártam sikerrel, mivel már a színészekre sem emlékszem. Reménykedem, hogy valaki tudni fog segíteni.

A történet nagy vonalakban arról szólt, hogy egy gazdag, elkényeztetett városi lány elhiteti a szüleivel, hogy megházasodott egy falusi férfival (ha jól emlékszem azért, mert nem tudott magának kérőt fogni). Hogy fokozza a színjátékot, leköltözött a faluba, ahol az ál férj rákényszerítette arra, hogy kiszolgálja őt, mint egy igazi férjet szokás. Egy darabig a lány folyamatosan kikért magának mindent és semmit nem akart megcsinálni, majd persze a végén igazából szerelem lett köztük.


Remélem ez elég lesz ahhoz, hogy ráismerjen valaki a filmre :)) Igazán hálás lennék a címért.


Köszönöm a válaszokat!



2012. júl. 19. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán a Maga lesz a férjem-re gondoltál? De ott kicsit más a cselekmény.
2012. aug. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia!


köszi a választ. Nem, sajnos nem a Maga lesz a férjem az. (bár az is egy jó film :D )

Sajnos továbbra sem akadtam a nyomára de nem adom fel! :))

2012. aug. 19. 14:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha meglesz, kérlek ird már meg, felkeltette az érdeklődésem.:) Én is még utánanézek
2012. aug. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nem tudom, hogy még érdekel-e ez a film. Mostanában én is rákaptam a régi magyar filmekre. Épp valamelyik nap néztem meg. Amire te gondolsz az a Makacs Kata. Be is linkelem:

http://www.youtube.com/watch?v=HLTp-JyceuY

Jó filmnézést! :)

2012. aug. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Huuu!! 3 év múltán látom csak, hogy érkeztek még válaszok erre a kérdésemre. :D És igen, ez az a film! Nagyon-nagyon szépen köszönöm! Így ennyi idő eltelte után is!!!!
2015. júl. 10. 19:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!