Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » ASTRA csatorna Jazz háttér zene?

ASTRA csatorna Jazz háttér zene?

Figyelt kérdés
Anno mikor még a Cartoon Network ingyenesen ment volt egy csatorna "Astra" Azon pár hétig talán hónapig nem volt adás csak egy kép volt valami mese figura, és egész nap egy modern jazz zene ment. Mi annak a zenének a címe? Már évek óta keresem, tökéletesen cseng a fülembe a dallam kutattam is nem keveset de semmi. Aki tud segítsen!

2012. júl. 18. 12:39
 1/7 anonim ***** válasza:

analóg csatorna volt? a cartoon network kódolatlan idejében? mikor?

én sokszor néztem ezeket az "értelmetlen" adásokat, tesztábrákat, ilyesmiket de nem emlékszem ilyesmire.

talán ha beírod a youtubera hogy "astra promo test" vagy "astra sat infocard" vagy testcard vagy "astra line-up" vagy hasonló, akkor megtalálhatod. de ez esetben szólj nekem is :)))

2012. szept. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Műholdas csatorna volt, Német csatornák voltak többnyire. És közötte volt egy astra nevezetű csatorna. Ez még az előtt volt mikor még a Cartoon Network nem volt előfizetős. Akkor még csak angolul volt. Évszámot biztosra nem tudok, olyan 1990 től -97 ig :D.Youtubon is keresgéltem sokat de eredménytelenül. Már angol fórumokon is kérdezek. Jo lenne egy kis nosztalgia a gyerek kórból :D
2012. szept. 18. 14:01
 3/7 anonim ***** válasza:

hát nekem nem rémlik hogy lett volna ilyen, de biztos :)))most már engem is izgat a dolog. Az a baj, hogy nekem csak ilyen promóciós filmek rémlenek, hogy lövik fel a műholdat, meg ilyenek.

próbálkozz esetlen a netboard.hu műholdas fórumán, de az eredményt mindenképp írd meg :))

2012. szept. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
IGEN ! Akkoriban mentek a promk is,hogy hogyan működik az astra műholdak,mit csinálnak a központban stb. Azokat meg is találtam youtubon. Gyerek koromban nagyon misztikus volt :DDD
2012. szept. 18. 16:05
 5/7 anonim ***** válasza:

Tényleg misztikus volt :D meg tudod mi volt még az? azok a kódolások, hallod, úgy szerettem nézni a kódolt adásokat, tisztára mint valami képernyővédő olyanok voltak. Szép színesek.

De nekem a "legmisztikusabb" 92-ben volt az Astra lineup csatorna, ahol kiírták mely frekvenciákon melyik adások voltak. :))

2012. szept. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ha valaha megtalálom elküldöm a zene címet :)
2012. szept. 18. 21:27
 7/7 anonim ***** válasza:
OK:)
2012. szept. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!