Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan pengessek vagy hogyan...

Hogyan pengessek vagy hogyan állítsam be ezt a hangzást?

Figyelt kérdés
http://www.youtube.com/watch?v=M_6NOX2NLVc (2:00) van valami trükkje? van egy korg ax3g-s multieffektem ma kaptam és hát nem nagyon értek hozzá!

2012. júl. 16. 23:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nincs ezen semmit beállítani.

Sima közepes gain-ű torzított hangzás.

30 másodperc egy ilyet belőni.

2012. júl. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nem tudom nekem hiába nem szól így :S talán rossz húrok vagy a gitár? nem tudom az erősítőm laney lg12 a húr meg darco a gitáromat meg elfelejtettem a nevét :/ nem tudom mi lehet a baj.
2012. júl. 17. 00:20
 3/11 anonim ***** válasza:
A hiba a kezedben van.
2012. júl. 17. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
de akkor áruld már el hogy mit csinálok rosszul :(
2012. júl. 17. 09:23
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem vagy még annyira jó gitáros, hogy normálisan megszólaltasd a hangszert.

Gyakorolj, gyakorolj, gyakorolj és majd menni fog.

2012. júl. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
illetve menj el tanárhoz. mindjárt kiderül, hogy a gitárpró mégsem olyan jó tanár, ahogy sokan mondják :))
2012. júl. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem-e az a baj neked hogy a tabon az X-eket nem tudod értelmezni? Mert ahoz külön pengetési teknika kell és valszeg azért nem szól úgy a gitár. (egyébként jó a zenei ízlésed :D )
2012. júl. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
:D hát én inkább avenged sevenfold-ot hallgatok meg linkin park-ot meg hasonlót ez csak példa volt :D mert ismerem a k-on-t :D akkor most az x az tudom hogy mi :D az hogy nem szabad lenyomni a húrt csak gyengén rátenni a kezed és akkor kijön az a hang:D csak nekem nem jön úgy ki :D
2012. júl. 17. 15:18
 9/11 anonim ***** válasza:
hát, akkor igazából a problémát nem értem, azt kéne kideríteni a pengetés nem megy, vagy a multieffekt hangja nem tetszik?
2012. júl. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
hát ezt a hangzást ahogy sok videóba láttam el lehet érni úgy hogy nem fogol be hangot csak üresbe pengeted! szóval szerintem a beállítással van a baj.
2012. júl. 17. 16:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!