Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek erről a...

Sk17i kérdése:

Mi a véleményetek erről a dobszettről? (kezdő vagyok)

Figyelt kérdés

XDrum Session Semi Studio [link]

és erről a duplázóról: Dixon duplázó lábgép [link]

Ez lenne az első dobszerkóm.



2012. júl. 15. 17:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz képest, hogy milyen névtelen, elég drága a kis szentem. Az állványok nem tűnnek olyan rossznak, de pl a cineket valószínűleg instant ki kell dobnod a szemétbe, a testek meg fene tudja, hogy szólnak. Így ránézésre 5 babásak a tamok, ergo hangolhatatlanok, de ha 4, az tán még rosszabb. Én sosem voltam olyan gazdag, hogy Dixion duplázót vegyek, aki ismerősömnek volt, annak rövid időn belül összeakadt a 2 bunkója, nekem meg nincs ablakon kidobni való 20 000 ft-om. Szerintem inkább vegyél használtan egy jó állapotban lévő márkás dobszerkót, pearl, tama, DW, Premier, itt van például az első találat az apronetről: [link] ezt ezerszer inkább venném meg, mint azt, amit linkeltél. Vagy vatera, ez is az első találatok között van: [link] , a Millenium sem egy nagy márka, de látatlanban garantálom, hogy szól úgy, mint a kétszer annyiba kerülő XDrum. Első dobnak vadiúj dobszerkó a legfeleslegesebb, mert úgyis csak szétvered (nem rosszindulatból, hanem elkerülhetetlen), a második dobszerkód lesz az igazi, sokkal több pénzért. Remélem, segítettem.
2012. júl. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
1000kössz, többet segítettél, mint vártam volna :D
2012. júl. 18. 19:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!