Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik a legjobb hangszer?

Melyik a legjobb hangszer?

Figyelt kérdés
Ami romantikus is meg hordozható.

2012. júl. 14. 01:00
 1/6 anonim ***** válasza:
hegedű. örökké ♥
2012. júl. 14. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 default. ***** válasza:
2012. júl. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
változó kinek mi jön be. hangszerként imádom a basszugitárt, a szaxofont, a szájharmonikát, a templomi orgonát, és a hammond-ot, a dobokat.
2012. júl. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 chrishu ***** válasza:
Gitár és dob
2012. júl. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Hát én a harsonát ajánlom, mert szép és telt a hangja. Lehet rajta lágyan és "embresen" is játszani. Bár az az egy hátránya van, hogy ezen a hangszeren a legnehezebb megtanulni játszani. Fajtája az persze sok van (szoprán,alt,tenor,basszus,kontra basszus valamint szubkontra basszus) továbbá ventillel is rendelkezhet (szekund,kvárt) és nem csak egy hanem akár négy is lehet rajta. Például az alt- és a tenor harsonán egy ventil szokott lenni a basszus harsonán egytől egészen négyig terjedhet a ventillek száma. Ezenfelül a harsonán szinte bármilyen stílusban lehet játszani a klasszikus-tól a reggae-n át egészen a jazz-ig. (Én már jól tudom mivel magam is harsonás vagyok , vagyis pontosabban az is vagyok mivel más hangszereken is játszom pl.:tenorkürt,baritonkürt,eufónium,zongora) Ha hangszeren szeretnél játszani akkor a harsonát válaszd :) ,mert ha jól játszasz és be is mutatod valakinek (például annak a lánynak aki tetszik neked) akkor mindenki tudni fogja, hogy egy igazán kivételes hangszeren játszasz. (márcsak azért is mert a harsona az egyetlen olyan hangszer amin egy tolócső segítségével lehet változtatni a hang magasságát (persze a szájrezgés mellett). http://www.youtube.com/watch?v=3cVuMJHGNSg

http://www.youtube.com/watch?v=RZOjRuZi4ls&feature=related

Ha ezen a hangszeren tudsz játszani nincs előtted kihívás zenei téren. ;) (még akkor sem ha mellette egy másikon is játszasz mert ha a harsonán tudsz akkor a többi már könnyen megy)

2012. aug. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
oboa
2012. aug. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!