Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Elengedhetetlen elektromos...

Elengedhetetlen elektromos gitárral a pengető? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Akusztikus gitáron kézzel, körömmel már elég jól tudok

játszani (zeneiskolai szinten), de elkezdenék elektromos

gitáron is komolyabban játszani. Szóval az ilyen jobb

szólókat meg lehet csinálni pengető nélkül?

A válaszotokat előre köszönöm! ☻



2012. júl. 12. 16:36
1 2
 11/17 anonim válasza:

Hát figyelj videóm nincs, nem tudom megmutatni mi a profi szint, de gondolom el bírod képzelni :D 3 aranyérem, egy bronz, komolyzenei koncertekre is hívnak, hívtak fellépni görögországba a debreceni gitárzenekaral, valamint balatonfüredre is mentem volna idén a fesztiválra, csak kicsit le voltam égve :/

amiket szeretek játszani: http://www.youtube.com/watch?v=IaY5Se-UGxw

http://www.youtube.com/watch?v=lorrDGsJwOA&feature=related

2012. júl. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Milyen versenyeken voltál?

Hátha találkoztunk már valahol.

Én Szekszárdon voltam 2x, Szigetváron 2x, Pécsen országos válogatón, és legutoljára: Baranya megyei Alapfokú Művészetoktatási Intézmények Gitáros Növendékeinek Találkozóján. :)

2012. júl. 15. 15:54
 13/17 anonim ***** válasza:
az szép, de azért ne bízd el magad, a profi szint még feljebb van :D és amúgy balatonfüredre az ment, aki akart, debrecenbe is hívtak engem is, csak nem volt pénzem az útra, és még én úgy érzem, nagyon messze állok a profi szinttől. Adroviczra már lehet mondani, hogy profi, addig még van néhány szint.
2012. júl. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Egyébként, minél többet tud az ember, annál hülyébbnek érzi magát.

Én is így vagyok ezzel a gitár terén.

2012. júl. 15. 16:13
 15/17 anonim ***** válasza:
jaja, és amúgy akik ide járnak észt osztani (nem ennél a kérdésnél, senki ne vegye magára :D), és leosztanak mindenkit, azok általában megtanulnak 3-4 tankcsapda számot,és nekik van legnagyobb arcuk :D
2012. júl. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
ezt a tankcsapdás választ adom xD Adrót tisztelem a sikerei miatt, de kicsit nekem ő már... nem olyan akire fel tudnék nézni :) személyes okokból... de psssszt xD
2012. júl. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
akik személyesen ismerik, nem sokan szeretik úgy igazából :DD
2012. júl. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!