Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Jobbikosok mi a véleményetek...

Jobbikosok mi a véleményetek Madonna új Videóklipjéről?

2012. júl. 11. 19:24
 1/8 anonim ***** válasza:
fogjuk fel művészetnek vagy túl élénk fantáziának vagy mittudom én...hát ez kicsit sok, de akik a klipben vannak amúgy is búzák, rajtuk már nem lehet segíteni, és nemhiszem hogy bárkire nagy hatással lenne ez a pár tűsarkúban vonagló homár. Félreértés ne essék nem utálom a melegeket, de ez a "legyünk hirdetőtáblák, vállaljuk fel és parádézzunk" dolog...na ez gáz, bár tuti jó pénzt kaptak érte.
2012. júl. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Madonna melegekkel dolgozik nagy részt :)
2012. júl. 11. 20:02
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Na látod ezt sem tudtam nem hallgatom ezt a vén homimániás szatyrot :)
2012. júl. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Ezt egy kicsit soknak tartom nem is kicsit, nem vagyok konzervatív vagy ilyesmi de nem kéne nemi identitászavaros emberekkel parádézni...gusztustalan. Nem határolódom el a melegektől, nem gyűlölöm őket, de túlságosan felszabadultak mostanság..:S
2012. júl. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én meleg vagyok nem vagy identitászavaros :)
2012. júl. 11. 20:07
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Jó mindegy de ez akkor is gusztustalan..ez az egész videóklip. És ha te meleg vagy akkor téged mint meleget kérdezlek, hogy szerintem nem túlzás ez kicsit?
2012. júl. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Vannak transzexuális emberek őket is elfogadom travikat jó pofának tartom ennyi :)
2012. júl. 11. 20:17
 8/8 anonim ***** válasza:
En szeretem Madonna számait, de nem tudom miert nyomatja ennyire a b.uzikat, hiszen van mar annyi pénze, nem lenne muszáj ezt a közönséget kiszolgálni. Eleg ocsmány klipp.
2012. júl. 13. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!