Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért nem találok sehol sem...

Miért nem találok sehol sem olyan lányokat?

Figyelt kérdés
akik járnak koncertekre? Nekem sajnos az összes "barátnőm" diszkós én meg rocker vagyok, de egy olyan lányt sem ismerek, aki rock zenét szeret és eljönne velem koncertre

2012. júl. 11. 12:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Na, akkor menjetek mind együtt!! :D Én nem vagyok rendesen rocker, de szeretem a rockot is:-)
2012. aug. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Miért nem ismerkedsz meg valakivel a koncertek során? :)


Én pl. egy rocker lány vagyok és a barátaim nagy része mind diszkós, dubstepes meg mittudomén milyen zenéket hallgatnak még. De nem ezek alapján válogatom meg őket. Így viszont folyton egyedül kell járnom koncertekre. De ez nem akadály, múltkor egyedül mentem Tankcsapda koncertre, természetesen az első sorban toltam végig, és szüneteknél vagy míg vártunk a kezdésre, megismerkedtem a mellettem álló issszonyat helyes sráccal, akivel azóta is találkozunk meg jó haverok lettünk :D

Szóval, ezzel csak annyit akarom mondani, hogy egy koncert tele van hozzád hasonló csajokkal, srácokkal. Hát ott az alkalom, ismerkedj velük!

2013. szept. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!