Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik a jobb gitár?

Melyik a jobb gitár?

Figyelt kérdés

Kinéztem magamnak két gitárt és nem tudom eldönteni, melyik a jobb. Ha van tapasztalat és leírnátok, azt megköszönném!

Ti melyiket ajánljátok?

- Cort x1

- Vorson EDG-46 ?



2012. júl. 9. 15:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva egyiket sem, de inkább cort. Ugyan személyes tapasztalataim nem tudom leírni, cortot hallottam már szólni,de engem nem győzött meg különösebben. Szerintem nézz meg egy Ibanez GAX30 modellt mondjuk, az valamivel szebben szól és átlagban jobban is be szokott jönni az embereknek.


[link]

2012. júl. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezzel a két gitárral az anyagi kilátásaim is együtt járnak. Ibanezt, Les Pault, Gibsont és egyéb ultradrága cuccokat nem tervezek.
2012. júl. 9. 16:58
 3/6 anonim ***** válasza:

az X1 39k az ibanez 45k nem sokkal kerül többe, nem az ultra drága kategória ,de egy kicsivel több pénzért kapsz egy elég jó gitárt. A leírásokat is összehasonlíthatod


[link]


Persze ezek nem jelentenek semmit, próbáld ki aztán ami tetszik. De gitároknál 4-5 ezer forint eltérés vagy akár egy azon árban is óriási különbségek lehetnek.

2012. júl. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
okéé, köszi
2012. júl. 9. 17:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg Squier Affinity Strat HSS-t vegyél, akár használtan.
2012. júl. 10. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kösz a tippet, de esztétika miatt metálgitárra van szükségem :\
2012. júl. 10. 12:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!