Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik jön be jobban? A régi...

Melyik jön be jobban? A régi Mothers Milk-es RHCP vagy az új I'm With You-s?

Figyelt kérdés

Szerintem a Chili Peppers jobbat alakított John Frusciante-val, ja meg persze előtte Hillellel, mint Josh Klinghoffer-rel.... sokkal erőteljesebb, vadabb volt, mint most... bár megértem, mert változtak az életviszonyaik... mostmár nem élnek az utcán, nem keverednek bajba a drogok miatt... én szeretném, ha vissza lehetne pörgetni az időt... mostmár be sem engednek a backstage-be hozzájuk...

de mindezek ellenére az RHCP egy örök legenda marad...



2012. júl. 7. 16:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem is sokkal jobban tetszett, amikor még Frusciante volt a gitáros. Kifejezetten egyedi stílusa volt neki, bármikor felismerném, ha valamilyen gitár szólót nyomna. Viszont Klinghoffer, hát nem akarom bántani, mert nagyon is jó gitáros, de szerintem a nyomába sem érhet Frusciante-nak.


Van pár kedvencem az I'm with you albumból is, de még mindig a régieket isteníten.

2012. júl. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A zene halhatatlan. Nem kell visszamennünk az időben, hogy meghallgassuk az első lemezeiket. Mint mindenki, ők is felnőttek, belenőttek ebbe a szakmába, híresek lettek... zeneileg is komolyodtak. Egyébként ha követed őket, épp a napokban vettek elő olyan számokat, mint pl. a Sir Psycho Sexy, az Under The Bridge is megy egyfolytában. Suck My Kiss is... és még jó pár. Josh John régi és jó barátja, szerintem jobb gitárosuk nem is lehetne jelenleg. John már más utakon jár, ilyen az élet. Josh sokkal jobb albumot hozott össze a bandával, mint amire John képes lett volna. Nem véletlenül hagyta ott a _barátait_. Persze Josh soha sem lesz akkora legenda mint John... de hát miért is kéne így lennie. Szerintem ezzel Josh is tisztában van, sőt, ha egy kicsit is megegyezik az életszemlélete Johnéval, biztos vagyok benne hogy egyáltalán nem is célja legendává válni.
2012. júl. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, nem vitába akarok kezdeni, de az én véleményem szerint Fruasciante volt jobb, mert neki már volt egy mindenhol felismerhető stílusa. Jó, igaz, hogy tovább lépett a bandán mert saját útjait akarta járni, azt is tudom, hogy josh már volt gitáros a RHCP-ben, amikor voltak a nézeteltérések a banda és John között, de MOST még nem igazán hallom Klinghoffer-től azt a kiforrott egyediséget, bár ez majd változik, gondolom. Mondjuk azért is ragaszkodok Frusciante-hoz, mert akkor szerettem bele a zenéjükbe, amikor ő volt a gitáros.

Mindegy... Úgy is hallgatni fogom a következő albumokat is, mert még egy ilyen banda nehezen akad.

2012. júl. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát lehet hogy nem fogalmaztam meg elég konkrétan, "természetesen" én is sokkal jobb gitárosnak tartom Frusciantet, bár rosszul is érzem magam, ha ezt kimondom, mert nem igaz, ezt nem lehet így mérni. De tény, hogy John egy szerethető művész, Josh meg egy szimpla gitáros... de hát John kiskora óta erre készül, Josh pedig mindig is csak a "kísérő zenész" szerepét töltötte be... :)
2012. júl. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is Josh-tól azt remélem, hogy kialakul egy sajátos stílusa, amely egyedivé teszi az ő játékát is. Nem is szeretném, ha utánozni próbálná Frusciante-t, de van egy olyan érzésem, hogy nem is áll szándékában, hiszen az emberek csak őt ismerjék fel a gitár szólókban. :)
2012. júl. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!