Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki szereti még az én korosztál...

RohanjElemér kérdése:

Ki szereti még az én korosztályomban a 70-es,80-as évek külföldi ROCK zenéit?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és csak a rock zenét szeretem,főleg a 70-es,80-as évekbelieket.A haverjaim cinkesnek találják ezeket a zenéket,de csak szerintem nincs egyáltalán igazuk? Ilyen pl.:KISS,AC/DC,METALLICA,GUNS N ROSES,BON JOVI,IRON MAIDEN,OZZY OSBOURNE,BEATLES stb...

2012. jún. 30. 22:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
jujj!! ezeket, amiket felsoroltál, szeretem:D gondoltam kéne hozzá példa is, de először nem gondoltam, hogy alulra esetleg vannak írva:D Iron Maident, Ozzy Osbourne-t, meg Beatles-t még most nem hallgatok, de majd belehallgatok párba, és majd kiderül, tetszenek-e:D többit ismerem és szoktam hallgatni!! :D 20/L
2012. júl. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Tizenöt éves vagyok, és szeretem. Egyáltalán nem cikisek. Szerintem a mai divatzenék, amikhez se hang, se tehetség nem kell, cikisebbek. A kedves első válaszoló az első mondatával ássa el magát.:)

Egyébként a rock mellett a régi punk zenéket is kedvelem.

2012. júl. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

#9

látod muci, megválaszolták helyettem a kérdésed :) a százalék is mindent elárul

2012. júl. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én is szeretem, de nem az összes zenekar összes zenéjét, hanem sok zenekarnak 1-2 zenéjét, pl: Alice Cooper - Poison, AC/DC - hells bells (asszem ez a cime), Kiss - I was made, Scorpions (tőlük kb 5-6ot)
2012. júl. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
GNR , Iron Maiden és Metallica...A legjobbak! ;D 14L
2012. júl. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!