Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki tud egy guitar covert...

Ki tud egy guitar covert keszíteni?

Figyelt kérdés

A szintetizátoron nem tetszik a gitár,es nekem nincs gitárom.

Egyszerű covert szeretnék a következő dalról : http://www.youtube.com/watch?v=JaMDEtvE0GM

itt van egy akusztikus verzió

http://www.youtube.com/watch?v=_JNOVmkl1_4

Egy gitárra van csak szükseg, ha valaki nincs mit csináljon és tud gitározni . Annak nagyon megköszönnem. Előre is köszönöm :) valahogy meghálálom.



2012. jún. 27. 11:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Helló!

Én esetleg elvállalnám... Ha tudsz nekem dob alapokat gyártani metálhoz :D

2012. jún. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hey, konkretan mire gondoltal?

Lehet tudok segiteni.

kosz a valaszat.

2012. jún. 28. 10:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Zenéket akarok írni, de dobot nem tudok készíteni... Van egy program, a guitar pro, amivel lehet csinálni, csak mivel nem tudok dobolni, így írni se tudok dob alapot. Egyébként metál stílusban kéne.
2012. jún. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

oh a guitar pro az jo programnak tunik, nekem nem volt, csak FL studio meg ilyenek. A pro-rol csak review-t lattam. A Fl Studioba nagyon konnyu dob alapot kesziteni. Kuldok egy tutoialt. http://www.youtube.com/watch?v=_xn3UMnAxo8

Egesz jol meglehet szerkeszteni es nagyon jo minosegu.En az elo dobot szeretem,mert az nem annyira tokeletes es olyan jo banda hangzasu , de ha nem studioban van hanem ilyen itthoni cucc akkor az nem jo minosegu,es ilyenkor jobb ha programot hasznalsz.Nekem van par dobolo ismerosom,de studio nelkul nem tetszik a felvetel.

2012. jún. 28. 20:33
 5/5 anonim ***** válasza:

A Guitar Pro-ba írt alapok rossz minőségűek (még RSE-vel is) és alig lehet beállítani ezt-azt, de ez nem baj mivel nem is erre a célra írták a progit. Max ilyen szükségmegoldás lehet, ha dob kell saját számokhoz.


Ha jó minőségű dob minta kell, akkor VSTi-k közt nézz körül.

P: Addictive Drum, EZ Drummer stb.. van sok. Ez a kettő még elég "mű" hangú, de persze mindegyik az lesz, mivel nem rendes akusztikus dob. Amit én használok és eddig a legjobb minőségű amivel dolgom volt + mindent be lehet álltani ami kell, az az Ocean Way Drums. Vsti-k között is profi terméknek számít. Hangminták vannak a weboldalukon és "hogyan készült" videók is. Érdekesen, ha van egy kis időtök nézegessétek meg őket. Amúgy ha az Fl tud VST-t kezelni akkor menni fog vele az OWD-is.


[link]

[link]

2012. jún. 29. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!