Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A gitártanárnőm szülésszabadsá...

A gitártanárnőm szülésszabadságra ment (vagy mire), múltkor küldött egy SMS-t, hogy a következő órára szeretne tőlünk meghallgatni egy kiválasztott dalt. Segítene valaki? (a többi lent)

Figyelt kérdés

Én Adam Lambert-t választottam,és elég nagy bajban vagyok,mert sehol sem találok tőle egy normális kottát,minden oldalon csak TAB-ok és Akordok vannak. :(

Szeretném,ha valaki kidolgozná nekem kottába Adam-től:az Underneath-et,a Nirvana-át,estleg a Chokehold-ot (a három közül mindegy melyiket)!

Előre is köszönöm szépen a segítséget :)



2012. jún. 27. 11:10
 1/10 A kérdező kommentje:

Esetleg,ha valakinek sikerült lekottázni valamelyiket,elküldené at e-mail címemre?

nemeth.alexandra.4@gmail.com

köszönöm :-}

2012. jún. 27. 11:17
 2/10 anonim ***** válasza:
ha gitártab olvasó programmal nyitsz meg tabot az képes neked a kottát is megjeleníteni, sokkal egyszerűbb és gyorsabb megoldás és sajnos nem hiszem ,hogy lesz aki csak úgy leül kottázgatni :S
2012. jún. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Semmi gond,azért köszi a válaszodat ;D

Abban estleg tudsz segíteni,hogy honnan mentsek le Tabokat? :O :)

2012. jún. 27. 13:17
 4/10 A kérdező kommentje:
Vagy melyiket tudnád ajánlani Tabolvasók közül?( a GuitarPro5 az nem jó,mert lejárt a próbaidőm) x"D
2012. jún. 27. 13:25
 5/10 anonim ***** válasza:
TuxGuitar az egy teljesen ingyenes tabolvaso program, tabokat meg ultimate-guitar.com ról, vagy csak egyszerűen beírod google ba hogy előadó - cím gp vagy tab és az első pár találat közül vmi biztos kikerül :D
2012. jún. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a választ ;)
2012. jún. 27. 16:44
 7/10 A kérdező kommentje:

És egy ucssó kérdés xD :

Van olyan program,ami akkordokat ír át kottába?

(hasonlóképp,mint a GuitarPro 5-nél)

2012. jún. 27. 16:46
 8/10 anonim ***** válasza:
Ő sztem a tuxguitarban ha nyomsz egy üres lapra a betűt, megnyílik az akkord kezelő, ott kikeresed a neked kellő akkordot vagy beírod és ugyanúgy ahogy beszúrod aztis átirja korrára ha jól emlékszem :D
2012. jún. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Wáw,de jóóóó *.*

Örök hálám az utolsó válaszadónak,köszi ;D

2012. jún. 27. 18:18
 10/10 anonim ***** válasza:
Mindegyik én voltam és igazán nincs mit :D
2012. jún. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!